Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид амуніції повідки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
тип рулетки
Більше Меньше
особливості амуніції
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Амуніція повідці для собак

Сортувати за
355 грн.
274.12 грн.
166 грн.
251 грн.
215 грн.
165 грн.
132 грн.
726 грн.
525 грн.
206 грн.
352 грн.
246.4 грн.
206 грн.
726 грн.
318 грн.
222.6 грн.
144 грн.
382 грн.
458 грн.
320.6 грн.
Сортувати за

Як вибрати повідець для собак?

Повідець — один із ключових атрибутів щоденної амуніції хвостатого друга. Власники собак використовують повідці на прогулянках, виставках та заняттях з дресури. Щоб вибрати повідець, потрібно врахувати його призначення та параметри собаки.

Види повідців для собак

Існують різні повідці для собак:

  • Металевий трос або ланцюжок (обплетення або без нього). Використовується на фотосесіях чи виставках. Ці повідки не годяться на кожен день, адже шерсть собаки може заплутатися у ланках ланцюжка.
  • Перестібка. Довгий повідець з карабінами з двох сторін, з трьома-чотирма кільцями по довжині. Довжину перестібки можна регулювати, перестібаючи повідець до одного з кілець. При цьому можна перекинути петлю через плече, звільнивши руки. Також перестібку можна використовувати як прив'язь на короткий час і як повідець двох собак.
  • Зашморг. Повідець для виставок, дресирування, прогулянки з гіперактивним вихованцем. У конструкції є рухома петля, яка натягується при ривку, привчаючи тварину до послуху.
  • Водилка. Дуже короткий повідець із брезенту або шкіри для короткочасного вигулу. У конструкції є ручка або петля для руки та міцний карабін. На такому повідку можна вигулювати великих собак у громадському місці. Також його використовують під час транспортування, коли близькість до господаря є вкрай важливою.
  • Для вигулу. Це все звичні для власників собак повідці зі шкіри, брезента або нейлону з двома карабінами з обох боків. Бувають із ручкою (петлею, в яку простягається рука) або без неї, використовуються для щоденних прогулянок.
  • Повідець зі шлейкою для маленьких собак. Дуже маленький вихованець у звичайному нашийнику схильний до великого ризику випадкового пошкодження шийки, а м'яка шлейка повідця надівається на корпус тварини.
  • Спарку. Повідець, розрахований на кілька вихованців одразу. Зазвичай використовується собак невеликих порід.
  • Рулетка . Повідець коротшає і подовжується за допомогою спеціального «гальма» і фіксатора. Це дозволяє керувати його завдовжки за допомогою однієї руки.

Поради щодо вибору повідця для собаки

Вибираючи повідець, враховуйте такі моменти:

  • З якою метою купують повідець. Виставкова модель - це металевий трос або декоративна модель, для вигулу купують перестібку або прогулянковий варіант, а для дресирування - водилку, повідець дресирування або зашморг.
  • Розмір та вага собаки. Слід враховувати довжину та ширину повідця, його міцність. Якщо собака велика, повідець має бути широким, якщо маленький - достатньо придбати перестібку або рулетку. Головне, щоб господареві було зручно тримати повідець у руці.

Найчастіше для собаки купують відразу кілька повідків: для вигулу, дресирування та виставки. Адже на виставці потрібна гарна амуніція, а на дресируванні та під час вигулу – зручна та міцна. Головне, щоб повідець подобався і власнику, і собаці. Адже з гарним зручним повідцем та нашийником приємніше гуляти навіть у погану погоду.

В асортименті магазину « Зоодом » – стильні та якісні повідки від відомих брендів: Trixie (Тріксі), Coastal, Collar, Karlie-Flamingo (Фламінго) тощо. Ви легко зможете купити повідці для собаки, обравши оптимальний варіант для хвостатого вихованця будь-якої породи і розміру. Ми цінуємо час і сили своїх клієнтів, тому пропонуємо суперміцні повідці, які можна використовувати в будь-яких умовах з максимальною зручністю і для господаря, і для його чотирилапого друга.


нагору