Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид амуніції повідки-перестібки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
особливості амуніції
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
країна
Більше Меньше
Колір
Більше Меньше

Амуніція перестібки для собак

Сортувати за
259 грн.
408 грн.
306 грн.
Сортувати за

Повідець перестібка для собак є досить широкою стрічкою, виконаною з еластичних матеріалів. Її довжина може змінюватись від 2 до 5 м. На обох кінцях стрічки укріплені пружинні карабіни, вони можуть бути як однаковими, так і різними за розмірами. У середній частині виконано 3-5 отворів, посилених металевими люверсами. Отвори зроблені на певній рівномірній відстані один від одного, що дозволяє регулювати довжину повідця перестібки , перестібаючи один з карабінів через ці кільця. Другий, більший і надійніший карабін пристібається до нашийника тварини.

Матеріал виготовлення перестібки

Перш ніж купити поводок перестібку , необхідно визначитися з матеріалом його виготовлення. Враховуючи особливості експлуатації, а також навантаження, яке відчуватиме стрічка по всій довжині, вибір матеріалу наступний:

  • Рекомендується використовувати як матеріал стрічки для дрібних і середніх порід собак;
  • Брезент - бюджетний матеріал з високою міцністю та стійкість до забруднень;
  • Кожзам - має високі етичні якості та не вимагає особливого догляду на відміну від натуральної шкіри.

Переваги та особливості використання

Перестібка для собак універсальна у використанні та дає масу переваг:

  • Враховуючи наявність двох карабінів, її можна пристебнути до двох нашийників, використовуючи як поводок для двох вихованців. Фактично, вона є повноцінною заміною зварювання;
  • Використовувати під час дресирування в комплекті із суворим нашийником. Один з карабінів прикріплюється до звичайного, а другий до суворого нашийника. Такий спосіб не тільки забезпечує більш надійне утримання тварини і дає можливість позбавитися другого повідця, але і дозволяє реагувати на всі рухи собаки оперативніше;
  • Купити перетяжку можна суттєво дешевше, ніж вартість двох повідців чи звіряння. Однак це справедливо тільки якщо порівнювати ціни аксесуари для собак від одного виробника.

Перестібку можна використовувати різними способами:

  • Як довгий або короткий бак залежно від позиціонування другого карабіну;
  • Як довгу чи коротку прив'язь для собаки. При цьому фіксація тварини буде виконана набагато надійніше, ніж прив'язка звичайного повідця простим вузлом;
  • "Вільні руки" - за допомогою стрічки можна сформувати зашморг накинув її через плече у вигляді сумки. Такий спосіб прогулянки дуже зручний для пробіжок або якщо потрібно піднести сумки.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір товарів для тварин. Ми здійснюємо оперативну доставку по Києву та розсилку придбаного товару по всій території України.


нагору