Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид амуніції повідки-перестібки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
тип рулетки
Більше Меньше
особливості амуніції
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Амуніція перестібки для собак

Сортувати за
368 грн.
408 грн.
326.39 грн.
601 грн.
480.8 грн.
Сортувати за

Повідець перестібка для собак є досить широкою стрічкою, виконаною з еластичних матеріалів. Її довжина може змінюватись від 2 до 5 м. На обох кінцях стрічки укріплені пружинні карабіни, вони можуть бути як однаковими, так і різними за розмірами. У середній частині виконано 3-5 отворів, посилених металевими люверсами. Отвори зроблені на певній рівномірній відстані один від одного, що дозволяє регулювати довжину повідця перестібки , перестібаючи один з карабінів через ці кільця. Другий, більший і надійніший карабін пристібається до нашийника тварини.

Матеріал виготовлення перестібки

Перш ніж купити повідець перестібку , необхідно визначитися з матеріалом його виготовлення. Враховуючи особливості експлуатації, а також навантаження, яке відчуватиме стрічка по всій довжині, вибір матеріалу наступний:

  • Рекомендується використовувати як матеріал стрічки для дрібних і середніх порід собак;
  • Брезент - бюджетний матеріал з високою міцністю та стійкість до забруднень;
  • Кожзам - має високі етичні якості та не вимагає особливого догляду на відміну від натуральної шкіри.

Переваги та особливості використання

Перестібка для собак універсальна у використанні та дає масу переваг:

  • Враховуючи наявність двох карабінів, її можна пристебнути до двох нашийників, використовуючи як повідець для двох вихованців. Фактично, вона є повноцінною заміною зварювання;
  • Використовувати під час дресирування в комплекті із суворим нашийником. Один з карабінів прикріплюється до звичайного, а другий до суворого нашийника. Такий спосіб не тільки забезпечує більш надійне утримання тварини і дає можливість позбавитися другого повідця, але і дозволяє реагувати на всі рухи собаки оперативніше;
  • Купити перетяжку можна суттєво дешевше, ніж вартість двох повідців чи звіряння. Однак це справедливо тільки якщо порівнювати ціни аксесуари для собак від одного виробника.

Перестібку можна використовувати різними способами:

  • Як довгий або короткий бак залежно від позиціонування другого карабіну;
  • Як довгу чи коротку прив'язь для собаки. При цьому фіксація тварини буде виконана набагато надійніше, ніж прив'язка звичайного повідця простим вузлом;
  • "Вільні руки" - за допомогою стрічки можна сформувати зашморг накинув її через плече у вигляді сумки. Такий спосіб прогулянки дуже зручний для пробіжок або якщо потрібно піднести сумки.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір товарів для тварин. Ми здійснюємо оперативну доставку по Києву та розсилку придбаного товару по всій території України.


нагору