Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид переноски для авіаперельотів (IATA)
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
тип лежака
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
вид переноски
Більше Меньше
вид мисок
Більше Меньше
тип рулетки
Більше Меньше
серія
Більше Меньше
особливості амуніції
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Все для авіаперельотів (IATA) із собаками

Сортувати за
721 грн.
884 грн.
Сортувати за

Авіаподорож із домашнім улюбленцем – це незабутній досвід. Так весело відкривати нові міста та країни разом, усією родиною, повноправні члени якої – домашні вихованці. Але щоб тварину пустили в літак, обов'язково знадобиться спеціальне перенесення для авіаперельотів. Перший виріб, що попався, тут не підійде: необхідний варіант, який буде відповідати міжнародним стандартам IATA (ІАТА – Міжнародна Асоціація Авіаперевізників, скорочення від англійської International Air Transport Association). Знайти такий бокс можна у нашому онлайн-зоомагазині: ми зібрали для вас вироби різних розмірів та відтінків.

Пластикова перенесення IATA підійде для поїздок на кораблі, поїзді, літаку, автомобілі та будь-якому іншому транспорті. Вона має міцні металеві дверцята на зручній клямці: спеціальний замок, що відповідає стандартам IATA, виключає можливість випадкового відкриття дверцят.

Чим укомплектовано таке перенесення:

 • Зручною ручкою із пластику, яка забезпечує легкість в експлуатації. А вироби, починаючи з розміру №4, мають висувну ручку;
 • Зчіпний пристрій для ременів автомобільного крісла, що забезпечує надійну фіксацію боксу в машині (у розмірах 1, 2, 3);
 • Продумана вентиляція для відмінної циркуляції повітря;
 • Відсіком, у якому можуть зберігатися документи чи корм (починаючи з другого розміру). Відсік повністю автономен: він не контактує з твариною;
 • Годівницею та напувалкою із пластику.

На час поїздки краще постелити на дно перенесення поглинаючу пелюшку для тварин. Після експлуатації, рекомендуємо ретельно промити бокс, використовуючи гарячу воду та будь-який миючий засіб.

Як підібрати розмір перенесення?

Все просто – потрібно орієнтуватися на розмір тварини. Ваш вихованець повинен мати можливість повернутися, змінити позу, стати на повний зріст, не відчуваючи дискомфорту. Це особливо важливо, якщо має бути тривалий авіапереліт. Потрібно поміряти вихованця у довжину (від носа до хвоста) і у висоту в положенні сидячи і відповідно підбирати номер перенесення. Обов'язково врахуйте, що розміри перенесення вказані габаритні - тобто по зовнішньому краю.

Доступні розміри боксів:

 • №1 – для найменших вихованців. Витримують до 6 кг ваги. При цьому вага боксу – близько 1,4 кг.
 • №2 – для тварин вагою 8 кг. Вага боксу трохи більше – 1,8 кг.
 • №3 – витримують вагу до 12 кг, самі важать 2,7 кілограма;
 • №4 – підійдуть для середніх та великих порід, витримують до 18 кг, важать близько 5кг.
 • №5 – для великих порід вагою до 25 кг, сам бокс важить трохи більше ніж 7 кілограмів.
 • №6 та №7 – для тварин-гігантів. Витримують 40 та 50 кг відповідно. Самі теж важать чимало: 8,9 та 11,3 кілограм.

Пам'ятайте: якщо ваш домашній улюбленець дуже активний, краще вибрати бокс для транспортування собак трохи більшого розміру, ніж потрібно на його вагу/зріст.

Якісні перенесення IATA на сайті "Зоодом Бегемот"

У нас ви можете замовити бокс для авіаперельотів потрібного розміру з доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ми з радістю допоможемо у виборі абсолютно безкоштовно: порадимо потрібний типорозмір. Гарантуємо: наші перенесення відповідають міжнародним вимогам IATA і точно будуть комфортними для ваших вихованців. Навіть найтриваліший авіапереліт не доставить дискомфорту. Звертайтесь, будемо раді співпраці з вами!


нагору