Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Розмір породи міні (до 4 кг)
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для собак міні порід

Сортувати за
12345...28
250 грн.
225 грн.
240 грн.
330 грн.
297 грн.
127 грн.
999 грн.
180 грн.
162 грн.
415 грн.
373.5 грн.
597 грн.
537.29 грн.
Сортувати за
12345...28

Існує думка, що харчування для великих і дрібних собак відрізняється виключно обсягом порції. Це докорінно неправильно. Годуючи маленьку тварину подібним чином, можна спровокувати розвиток цілого букету небезпечних захворювань. Професійний корм для маленьких собак враховує всі особливості невеликих вихованців, потребу в калоріях та стан здоров'я.

Сухі корми - оптимальний варіант щоденного прийому їжі мініатюрних собачок, що поєднує високу калорійність з невеликим розміром порції, а також неодмінне включення до складу повного комплексу мікроелементів, що підтримує активний спосіб життя. Натуральне харчування чи харчування з людського столу шкідливо маленьким породам, як ніяким іншим.

Особливості собак мініатюрних порід

Невеликі домашні улюбленці мають деякі психофізіологічні особливості, пов'язані з впливом на тварину селекційного відбору:

  • рухлива нервова система;
  • висока активність, яка потребує великих запасів енергії;
  • підвищена швидкість метаболізму;
  • невелика місткість шлунка;
  • чутливий кишківник;
  • схильність до частих перепадів рівня цукру в крові;
  • ослаблений імунітет;
  • вразливість перед алергіями;
  • схильність до переїдання;
  • різні проблеми із зубами.

Перелічені нюанси ставлять перед виробниками корму безліч завдань, які потребують уважного і серйозного рішення. Склад харчування дуже важливий для здоров'я маленьких тварин.

Корм для собак дрібних порід: тонкощі підбору харчування

Вибирайте корми високих класів: холіст або супер-преміум. Вони складаються з натуральних продуктів та містять до 50% чистого м'яса. Корми для невеликих порід містять знижену кількість білка, виключають субпродукти, підсилювачі смаку, ароматизатори та синтетичні добавки. Щоденне годування спеціалізованою продукцією дає гарантії отримання вихованцем повноцінного збалансованого раціону.

Якщо песик має особливості зі здоров'ям, розроблено лінійки дієтичного харчування. Такий продукт може використати навіть людина без шкоди здоров'ю. Він містить якісне гіпоалергенне м'ясо, злаки, пробіотики.

Інтернет-магазин "Бегемот": купити корм для дрібних порід собак

Наш магазин пропонує сухий корм для дрібних собак в широкому асортименті від провідних світових виробників. Подбайте про міцне здоров'я, смачне збалансоване харчування і хороший настрій свого чотирилапого улюбленця, придбавши сертифікований товар найвищої якості. Продукція зручна у використанні, зберіганні, має доступну вигідну ціну, відповідає загальновизнаним стандартам якості.

Якість та безпека – найкраще вашим вихованцям!


нагору