Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Порода собак Лабрадор ретривер
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для собак породи Лабрадор ретрівер

Сортувати за
Сортувати за

Корм для лабрадору: збалансоване повнораційне харчування

Лабрадори-ретрівери – одні з найпопулярніших домашніх вихованців у світі. Ця порода входить до десятки найерудованіших собак. Вони легко піддаються дресирування. Цим тваринам віддають перевагу завдяки їхній відданості, веселій і добродушній вдачі, а також розкішному зовнішньому вигляду. Кожен власник чотириногого вихованця цієї породи з особливою увагою підходить до догляду підопічних, ретельно продумує раціон. Фахівці рекомендують використовувати сухий корм для лабрадору, оскільки тільки таке збалансоване харчування благотворно впливає на здоров'я та самопочуття тварини.

Особливості вибору готового харчування

Ветеринари рекомендують віддавати перевагу готовим сухим кормам, які містять усі необхідні поживні речовини, мікроелементи та вітаміни для правильного розвитку тварини. У нашому магазині можна купити корм для лабрадору високої якості:

  • преміум;
  • супер-преміум.

Збалансовані раціони, представлені на нашому сайті, відповідають високим стандартам якості та ветеринарним нормам, встановленим у Європейському Союзі. Вони представлені правильним вмістом білка, вуглеводів, жирів та мінералів, вітамінів. Віддаючи перевагу сухим кормам, призначеним спеціально для лабрадорів-ретріверів, власники забезпечують власних підопічних відмінним здоров'ям, грайливим настроєм та чудовим апетитом.

Правильно підібране харчування не викликатиме алергічні реакції, негативно впливатиме на ШКТ, а позитивно впливатиме на самопочуття та зовнішній вигляд, зміцнюватиме імунну систему. Наші менеджери з радістю допоможуть з вибором корму для вашого вихованця, проконсультують у всіх різновидах харчування. Гарантуємо високу якість продукції, актуальність терміну придатності.


нагору