Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Schesir
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Schesir (Шезір) для собак

Сортувати за
236 грн.
188.8 грн.
Сортувати за

Шезир – сухий корм для собак, що виробляється італійською компанією AGRAS DELIC, яка спеціалізується на виробництві високоякісних кормів для домашніх тварин. Це виробник виступає на ринку товарів, у тому числі харчування, для домашніх улюбленців із широким асортиментом продукції. Йому належить кілька торгових марок, кожна зі своєю спеціалізацією. Зокрема, корм для собак Schesir, позиціонується у сегменті супер-преміум. При цьому він має певну специфіку у складі, що взагалі притаманно продукції цієї компанії.

Асортимент сухого корму для собак Schesir

У нашому інтернет-магазині можна купити сухий корм для собак Schesir у наступному асортименті:

  • Щоденний раціон з куркою, м'ясом та м'ясними субпродуктами для собак різного віку та порід;
  • Раціон для тварин, які страждають на ожиріння і ведуть активний спосіб життя;
  • Для вагітних та годуючих з підвищеним вмістом вітамінів та мінералів;
  • Для стерилізованих тварин;
  • Для порід, схильних до хвороб суглобом;
  • Зі спеціальним комплексом, що підтримує здоров'я шкіри та покращує зовнішній вигляд шерсті;

ВАЖЛИВО! Головною особливістю сухого корму для собак Schesir є його монопротеїновий склад. Як правило, це нейтральна курка, проте є кілька рибних раціонів: з лососем, тунцем, оселедцем, меню з ягнятком та телятиною. Використання одного інгредієнта, який є джерелом білка та протеїнів, істотно знижує ризик появи алергічних реакцій у тварини.

Особливості складу та переваги

Монопротеїновий корм Schesir для собак має у своєму складі лише натуральні інгредієнти. При цьому кількість білка тваринного походження, отриманого з однієї тварини, становить не менше 35-40%. Що відповідає критеріям корму супер-преміум класу.

Також до складу корму входить біотин, збільшені дози вітаміну Е, С та Цинку. Такий раціон характерний для собак невеликих порід, які можуть мати проблеми з зором. Вітаміни та мінерали, додані в якості інгредієнтів, мають природне походження. Це екстракти та вичавки з фруктів (цитрусові, виноград) та пряних трав (розмарин, куркума, гвоздика). Останні виступають як підсилювачі смаку. Також до складу додається концентрований екстракт Юккі Шідігер для нейтралізації запахів.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти купити корм для собак Schesir (Шезир) за доступною ціною з доставкою по Києву і всій Україні. Для отримання консультації пов'язаної з підбором раціону для свого домашнього вихованця зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном, вказаним на сайті.


нагору