Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Royal Canin
Розмір породи малі (4-10 кг) міні (до 4 кг)
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Royal Canin (Роял Канін) для собак дрібних порід

Сортувати за
190 грн.
250 грн.
225 грн.
160 грн.
597 грн.
240 грн.
216 грн.
330 грн.
297 грн.
270 грн.
180 грн.
162 грн.
415 грн.
373.5 грн.
767 грн.
690.3 грн.
597 грн.
537.29 грн.
Сортувати за

Маленькі породи собак дуже рухливі, і під час денної активності спалюють багато енергії, тому їм потрібен корм, який відновлює сили та дає повноцінне харчування всім клітинам організму. У цьому випадку тварина розвиватиметься без порушень та хвороб, впевнено протистоятиме інфекціям. Її шерсть буде густа та шовковиста, а кістки та суглоби міцні. Корм Роял Канін для дрібних порід - оптимальний вибір для повнорационного здорового годування собаки з 10-ти місячного віку.

Чому Royal Canin?

Виробник суворо контролює підбір інгредієнтів його виготовлення. Господарі вихованця можуть бути впевнені, що використовуючи це меню, він задовольнить усі харчові потреби тварини.

Особливості та пріоритети:

  • в основі створеного раціону натуральні овочі, зернові, фрукти, м'ясо, які благотворно впливають на розвиток м'язової маси, роботу травної системи, здоров'я зубів;
  • збалансоване харчування містить повний комплекс необхідних нутрієнтів, тому не потрібне використання додаткових добавок у раціоні вашого вихованця;
  • забезпечує підтримку ідеальної ваги, задовольняючи не малий апетит собаки та її високу енергетичну активність. Маленький розмір крокетів зводить до мінімуму витрату енергії вихованцем при їжі;
  • стимулює роботу імунної системи, активізуючи природні захисні механізми;
  • містить вітамін А, кислоти Омега 6, амінокислоти цистин і метіонін, які підтримують шерсть у відмінному стані, а наявний у складі поліфосфат натрію, запобігає появі нальоту та каменю на зубах.

Навіть якщо ваш улюбленець примхливий і перебірливий у їжі, сухий корм Роял Канін для собак дрібних порід, припаде йому до смаку. Завдяки цьому корму ви не тільки задовольните смакові потреби вихованця, але й подбаєте про його загальний стан здоров'я.

Де придбати Royal Canin?

В Україні можна знайти багато різних раціонів для домашніх улюбленців. Всі вони відрізняються за ціною, складом, якістю. Роял Канін - це оптимальне поєднання всіх корисних речовин, необхідних для розвитку, здоров'я та активного життя собаки. Купити сухий корм супер-преміум ви можете у Києві, на сайті інтернет-магазину, організована швидка доставка.


нагору