Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Mera
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм для собак Мера

Сортувати за
12
Сортувати за
12

Корма Мера для собак - це якісний збалансований раціон, адаптований до потреб чотириногих вихованців. Продукт містить велику кількість поживних інгредієнтів, які забезпечують тварині відмінне здоров'я і відмінний зовнішній вигляд. Раціони німецького виробника відповідають високим світовим стандартам якості.

Лінійки збалансованого харчування бренду

Для створення якісної продукції для тварин виробник використовує натуральні інгредієнти, використовує інноваційні технології. Професійні ветеринари беруть активну участь в розробці безпечної та корисної рецептури з урахуванням віку, смакових побажань і особливих запитів вихованців. Корм для собак Мера проходить ретельний контроль, що дозволяє бренду гарантувати 100% безпеку для тварин всіх порід і комплекцій. 

У нашому магазині ви можете купити корм для собак Meradog з наступних колекцій бренду:

  • Pure Sensitive. Це цілісна концепція збалансованого раціону тварин, які характеризуються харчовою непереносністю або високим ризиком розвитку алергічних реакцій. Рецепт продукту заснований на особливостях раціону з мінімальною кількістю інгредієнтів, що гарантує високу засвоюваність. У складі продукту немає компонентів, які не потрібні собаці, а є тільки тваринні білки та вуглеводи (рис, картопля).
  • Essential. Класичне збалансоване харчування, адаптоване до потреб тварин. Дозволяє забезпечити собаці належний догляд незалежно від рівня її активності. В асортименті представлені продукти з різним смаковим складом, наприклад, молоко для цуценят. Віддаючи перевагу цьому різновиду кормів для собак Meradog, господар забезпечує підопічному відмінне здоров'я на всіх етапах життя.

У нашому інтернет-магазині також є серія Exklusiv. Він призначений для заводчиків і власників професійних розплідників. Весь повноцінний корм представлений великими партіями за вигідною ціною.


нагору