Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Luposan
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Luposan (Люпосан) для собак

Сортувати за
2398 грн.
2855 грн.
3110 грн.
3180 грн.
1309 грн.
2855 грн.
3110 грн.
Сортувати за

Luposan (Люпосан) корм для собак виробляється в Німеччині та відноситься до категорії кормів преміум класу. Розробка даного корму здійснюється таким чином, щоб повністю задовольняти усі потреби тварин у тих чи інших речовинах. Для виготовлення Люпосан корми для собак використовуються натуральні компоненти, що мають високу якість, в ньому відсутні будь-які барвники, смакові добавки, консерванти або інші речовини, які можуть негативно позначитися на здоров'ї собак.

Чому варто купити корм для собак Люпосан у Києві

Особливістю даної марки кормів для собак є процес виробництва, для якого використовується метод холодного віджиму. Ця технологія дозволяє зберегти у готовому продукті максимальну кількість корисних елементів, необхідні правильного розвитку організму тварини. Крім того, можна Luposan (Люпосан) корм для собак купити через певні переваги, які характерні для даної марки.

  • Основним компонентом у складі всіх різновидів кормів цього виробника є натуральне незбиране м'ясо.
  • Люпосан корм для собак купити в Києві можна завдяки високому ступеню його засвоюваності, що запобігає можливості виникнення будь-яких проблем із травленням вихованця.
  • Правильне поєднання форми частинок корму та його твердості, необхідне забезпечення природних потреб тварини у розгризанні їжі.
  • Для включення до складу харчування необхідної кількості вітамінів та інших корисних елементів використовуються компоненти виключно натурального походження. Це можуть бути трави, олії, водорості, риб'ячий жир та інші інгредієнти.
  • Відносно невисока вартість Люпосан корми для собак в Україні.
  • Відсутність у складі гмо, сої, молочних продуктів, барвників, джерел глютену та консервантів.

Остання перевага, однак, формує і один, мабуть єдиний недолік цього типу корму. Це нетривалий термін його зберігання, який не перевищує восьми місяців.

Як використовувати корм Люпосан

Раціон кожного окремого собаки залежить, насамперед, від його віку та способу життя, тому й потреби у харчуванні можуть суттєво відрізнятись. Рекомендована кількість корму для разового прийому знаходиться в діапазоні від 12 до 25% від ваги тварини. Крім того, вихованець повинен отримувати воду у необхідній кількості.

При зберіганні корму варто віддавати перевагу сухим прохолодним місцям та дотримуватися температури до 25 градусів, а також уникати впливу прямих сонячних променів.


нагору