Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Hill's
Призначення / властивості гіпоалергенний
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм хіллс гіпоалергенний для собак

Сортувати за
Сортувати за

У зв'язку з різними факторами собак можуть з'являтися симптоми алергії або харчової непереносимості. Найчастіше це з ендокринними проблемами. Якщо у тварини непереносимість якогось інгредієнта, то варто якнайшвидше визначити цей інгредієнт і уважно стежити за складом їжі. У випадках з алергіями справа складніша. Важливо вчасно розпізнати цей підступний стан.

Симптоми алергії у собак

 1. Сльозотеча, чхання
 2. Часте чухання певних місць (може бути викликане також і шкірними паразитами), надто активне вилизування
 3. Пронос, блювання
 4. Вушні інфекції
 5. Втрата шерсті в деяких місцях, рожева шкіра
 6. Набряки лап
 7. Запалення горла та хропіння (для деяких порід хропіння є фізіологічною особливістю, у мопсів, наприклад)

Через таку широку різноманітність симптомів варто звернутися за консультацією до ветеринара, щоб точно діагностувати захворювання. Кожен симптом може бути викликаний іншими причинами. Тому варто бути дуже уважним, аби допомогти другові.

Якщо було діагностовано саме алергію, то можуть допомогти корми супер-преміум класу. Одним з таких є Хіллс гіпоалергенний для собак. У лінійці цього виду відсутні можливі алергени та створені всі умови для повноцінного раціону.

Переваги корму Хіллс гіпоалергенного для собак

 1. Широка можливість вибору інгредієнтів з урахуванням індивідуальних потреб тварин. За відсутності інгредієнтів, що викликають алергію, собака може недоотримувати поживні речовини та необхідні вітаміни. Хіллс для собак гіпоалергенний замінює продукти таким чином, що вихованець не відчуватиме недоліку в потрібних речовинах
 2. Для тварин із проблемами шерсті, пов'язаними з харчовою алергією, створено варіант, який знижує шкоду від алергічної реакції на компоненти довкілля. До його складу входять мікроелементи та вітаміни (жири, вітамін Е, С, цинк), що підсилюють імунітет, а також жирні кислоти (омега 3 та омега 6), які позитивно впливають на зовнішній вигляд шерсті та шкіри.
 3. При проблемах із травленням виробники даного корму рекомендують використовувати легкозасвоювані сорти м'яса, такі як качка, як вуглеводи використовують рис, який крім заряду енергії дає і хороше очищення від токсинів.
 4. DL-метіонін у складі кормів підтримує роботу печінки. Саме цей орган є головним очисником крові. Збої в його роботі призводять не тільки до травних, а й до шкірних проблем
 5. Існують варіації кормів, які підходять в обох випадках непереносимостей. У беззернових варіантах (при непереносимості глютена) використовується картопля і горох, а також ріпа, насіння льону для уникнення запорів.
 6. У всі раціони входять сорти м'яса, що легко засвоюються: курка, індичка, качка. Вони дозволяють дати вихованцю достатній рівень білка
 7. Є спеціалізовані лікувальні корми, які підходять тваринам різного розміру та різним породам.
 8. Усі варіації насичені жирними кислотами та елементами, що підтримують серцево-судинну систему (таурин), а також є профілактикою сечокам'яної хвороби та ожиріння. Головне годувати вихованця у рекомендованих дозах та давати вільний доступ до води
 9. Пребіотики допомагають роботі кишечника, полегшують засвоєння корисних речовин

Корм Хіллс для гіпоалергенних собак не тільки позбавить Вашого друга від надокучливих проявів харчової непереносимості, а і стане відмінною профілактикою ряду інших захворювань, таких як сечокам'яна хвороба, хвороби серця і т.д.

У нас Ви зможете вибрати найкращий варіант лінійки Хіллс корм для собак гіпоалергенний з доставкою по Києву або в будь-яке інше місто України за доступною ціною.


нагору