Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Hill's
Призначення / властивості для кастрованих / стерилізованих
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Хіллс для стерилізованих собак

Сортувати за
Сортувати за

Процедура стерилізації та кастрації не проходить абсолютно безслідно для будь-якого вихованця. Після неї потрібно ретельніше стежити за раціоном тварини.

Особливості стерилізованих собак

  1. Різка зміна гормонального фону спричиняє зміни поведінки у бік меншої активності. Це може спровокувати набір зайвої ваги, а також загострення раніше невидимих ​​хвороб
  2. Через зміну рівня гормонів збільшується ймовірність розвитку сечокам'яної хвороби та захворювань підшлункової залози при неправильному харчуванні.
  3. Певні породи собак після цієї процедури мають велику ймовірність розвитку супутніх захворювань, таких як артрит, ламкість кісток, дисплазії суглобів, цукровий діабет, порушення роботи серцево-судинної системи. Більшою мірою ці порушення властиві великим та дрібним породам. Але і до здоров'я собак середніх розмірів теж варто поставитися уважніше, вибираючи раціон.

Необхідність зміни їжі після операції є важливою умовою для збереження здоров'я Вашого вихованця. Ветеринари все частіше рекомендують сухі корми, оскільки вони враховують максимально всі особливості тварин. Один з таких варіантів – Хіллс для стерилізованих собак. Він дозволить собаці залишатися у формі та не страждати від захворювань, що раптово загострилися. Вихованець радуватиме веселим настроєм і бажанням пограти.

Переваги корму Хіллс для стерилізованих собак

  1. Використання дієтичних видів м'яса у поєднанні зі злаками допомагає утримувати вагу в нормі
  2. L-карнітин покращує набір м'язової маси та знижує рівень жиру
  3. L-лізин доповнює дію L-карнітину та посилює імунітет та роботу серцево-судинної системи, зміцнює скелет, робить здоровішу шкіру та шерсть
  4. Антиоксиданти знижують навантаження на селезінку та печінку, уповільнюють старіння
  5. Таурин корисний для очей та серця. Крім цього ця амінокислота провокує активність тварини, яка через зміну гормонального фону може стати лінивішою.
  6. Овочева складова перешкоджає запорам і допомагає природному очищенню кишківника, насичуючи організм вітамінами

Така їжа допоможе вихованцю легше перенести операцію та жити повноцінним життям. У нашому інтернет-магазині можна купити корм Хіллс для кастрованих собак за доступною ціною та зі зручними варіантами доставлення в Києві та по всій Україні.


нагору