Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Exclusion
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Exclusion для собак

Інформація

Товарів не знайдено :(

Корм для собак, що випускається італійською фірмою Exclusion, - справжній подарунок для вихованців. Він дозволяє забезпечити тваринам здорове харчування, виготовляється за високими стандартами якості, відноситься до кращого класу – «супер-преміум». Продукція містить усі необхідні вітаміни, мікро- та макроелементи. У складі є:

  • моно протеїни;
  • сушені овочі;
  • рослинні екстракти;
  • олії;
  • витяжки з водоростей та інші інгредієнти.

Виробник не використовує небезпечні для тварин компоненти, застосовує лише натуральні консерванти. Вони підтримують свіжість та відмінні смакові якості продукції до завершення терміну її придатності.

Зупинивши увагу на раціоні від Exclusion, не варто сумніватися – ви ухвалили правильне рішення.

Асортимент сухого корму

Ще один важливий плюс раціону полягає в тому, що виробник випускає окремі лінійки для різних тварин. У каталозі ви знайдете корм для цуценят, дорослих та літніх собак, а також для малих, середніх та великих порід. Також пропонуються варіанти для тварин з особливими потребами, наприклад, стерилізованих і страждають від надмірної ваги.

Відрізняються та смакові характеристики продукції. Основними інгредієнтами є: курка, тунець, яловичина, ягня. Тому є можливість підібрати товар, який максимально підходить для вашого вихованця.

Додатково слід зазначити, що Exclusion випускає переважно моно протеїнові корми. Вони містять дегідрований монопротеїн тваринного походження, виявляються дуже поживними.

Корм ТМ Exclusion - чудове рішення для будь-якого собаки. А купити його за доступною ціною можна в інтернет-магазині Зоод БЕГЕМОТ. Доставка виконується у будь-яке місто України. У Києві можна забрати товар самовивозом.


нагору