Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Equilibrio
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Equilibrio (Еквілібріо) для собак

Сортувати за
Сортувати за

Корм для собак Equilibrio відноситься до кормів преміум класу та призначений для збалансованого харчування собак невеликих порід. Цей корм забезпечує створенням оптимального раціону для повноцінного розвитку організму тварини будь-якому етапі його життя. Він задовольняє всі потреби собак у речовинах та елементах, необхідних для їх здорового зростання.

Equilibrio корм для собак.

Особливістю харчування собак маленьких порід є потреба у збільшеній кількості калорій у невеликих порціях корму, що зумовлено прискореним метаболізмом. Тому раціон має бути забезпечений необхідною кількістю поживних речовин та мінералів, які необхідні для підтримання режиму харчування таких собак.

  • Основним компонентом Equilibrio (еквілібріо) корму для собак є білок натурального походження, сировиною для якого є натуральне м'ясо різного виду.
  • У складі міститься оптимальна кількість жирних кислот, вітамінів та інших елементів, які необхідні вихованцю для правильного розвитку та підтримки його здоров'я.
  • Еквілібріо корм для собак купити в Києві можна завдяки його високій енергетичній цінності, яка забезпечує всі потреби тварини.
  • У кормі відсутні речовини, які можуть завдати шкоди тварині або іншим чином негативно позначитися на її здоров'ї.
  • Вартість даного типу корму досить вигідна, при цьому продукція має високу якість і повністю безпечна для вихованців.

Як вибрати Еквілібріо корм для собак

Підбір найбільш відповідного виду харчування залежить від віку собаки, особливостей її розвитку та способу життя. Ці моменти варто враховувати, щоб створити раціон, який повністю відповідає її потребам у тих чи інших речовинах. Також важливе значення мають і смакові уподобання вихованця, тому в асортименті кормів даного виробника представлений широкий вибір продукції.

М'ясна продукція, що використовується для виготовлення кормів даного типу, має виключно натуральне походження і поставляється з фермерських угідь безпосередньо цеху для більш швидкої обробки, що дозволяє зберегти її свіжість та корисні властивості.


нагору