Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Eminent
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Eminent для собак

Сортувати за
Сортувати за

Запропонований брендом Eminent корм для собак відноситься до продукції преміум та супер преміум-класу з високим вмістом натуральних білків тваринного походження. Харчування збагачене натуральними антиоксидантами - вітаміном Е та екстрактом розмарину. У продукції відсутні шкідливі для здоров'я вихованців компоненти:

  • Консерванти;
  • Барвники штучного походження.

Як вибрати корм для собак Eminent?

Склад варіюється залежно від цього, яких саме тварин призначений. Розроблено лінійки для цуценят, сук, дорослих та літніх вихованців з різним станом здоров'я та різним способом життя.

При виборі слід враховувати особливості породи. Великі пси потребують харчування з підвищеним вмістом кальцію та хондроїтину, для компактних декоративних собачок пропонується харчування з високим вмістом вітамінів та жирних кислот, що забезпечують ідеальний стан шкіри та вовни.

Особливу увагу розробники приділили їжі для службових собак та псів із високою фізичною активністю. Комплексне харчування, яке дозволить чотирилапим залишатися активними, містить до 85% білка для підтримки стану мускулатури, збалансований комплекс омега-кислот, вітамінів, рослинних вуглеводів.

Сухий чи вологий корм купити?

Емінент – корм для собак повнораційний. І в консервах, і в гранулах є повний комплект поживних речовин, мінералів, вітамінів, здатних забезпечити вихованцю довге і здорове життя.

Але кожен варіант має переваги.

Сухий продукт:

  • Просто зберігати;
  • Легко переміщати велику партію;
  • Можна застосовувати як заохочення на тренуваннях.

Вологий:

  • Простіше дозувати (не виникає спокуси дати додаткові гранули улюбленцю);
  • Містить достатньо вологи, тому не викликає зневоднення. Це важливо, якщо звір активний, може перевернути напувалку, залишаючись без нагляду, і страждати від спраги.

Наш інтернет-магазин пропонує розроблений компанією Eminent корм для собак купити за розумною ціною з доставкою по Києву та Україні.


нагору