Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Bosch
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Bosch (Бош) для собак

Сортувати за
442 грн.
268 грн.
227.8 грн.
231 грн.
203 грн.
2141 грн.
1819.9 грн.
1824 грн.
1550.4 грн.
644 грн.
683 грн.
580.54 грн.
2832 грн.
2125 грн.
1806.5 грн.
Сортувати за

Кожен господар бажає своєму вихованцю здоров'я та бадьорості від дитинства до похилого віку. У підтримці здоров'я, жвавості та активного довголіття чималу роль відіграє правильне збалансоване харчування. Досвідчені господарі вибирають зручні сухі корми, на приготування яких не потрібно витрачати час. Склад такого раціону включає всі необхідні вітамінно-мінеральні добавки, його легко дозувати на кожен прийом їжі.

Професійні заводчики рекомендують купити сухий корм Bosch для собак. Продукція займає провідні позиції європейського сегменту кормів тварин, популярна та затребувана у вітчизняних собаківників.

Інформація про виробника

Німецька корпорація Bosch (Бош) Tiernahrung GmbH & Co. KG випускає сухий корм Бош для собак категорії супер-преміум клас понад півстоліття. За цей час рецептура раціону було оптимізовано, лінійку розширено з урахуванням потреб тварин, які мають проблеми зі здоров'ям. Здійснюється найсуворіший контроль якості на всіх етапах виготовлення продукції. Товари бренду можна використовувати для корекції ваги, профілактики та лікування безлічі захворювань чотирилапих вихованців.

Корми створюються із високоякісної сировини від перевірених постачальників із застосуванням інноваційних технологій обробки, що дозволяють максимально зберегти природний набір корисних речовин. Потенційно небезпечних чи сумнівних компонентів у кормах немає.

Bosch (Бош) сухий корм для собак: плюси та мінуси

У корму чимало переваг:

 • основним джерелом білка лінійки кормів є м'ясо;
 • застосовувана вітамінно-мінеральна добавка добре збалансована і легко засвоюється організмом;
 • багата різноманітність смаків та лінійок за потребами;
 • зручні упакування різного обсягу;
 • найкраще співвідношення ціна-якість

До недоліків кормів можна віднести включення деякі різновиди корму рослинних білків, і навіть добавка кукурудзи, що є природним харчуванням собак. Варто зазначити, що самій тварині подобається сухий корм Бош для собак, ціна на товар, який можна купити в будь-якому зоомагазині, доступна будь-якому господареві.

Особливості кормів

 • Усі складові продукції мають сертифікати, що допускають використання у людському харчуванні.
 • Не містять штучних барвників, хімічних консервантів, смакових добавок, соєвих інгредієнтів, джерел порожніх калорій та продукції ГМО.
 • Сировина виробляється у Німеччині, крім кормів з м'ясом ягняти, його постачають із екологічно чистих регіонів Нової Зеландії.
 • Купити сухий корм Бош для собак можна господарям, які вирішують проблеми ваги, алергії, слабкого травлення, надмірного випадання вовняного покриву та його тьмяності, підвищення ослабленого імунітету вихованця.

сухий корм Бош для собак в Україні

Зоодом "Бегемот" (Київ) пропонує дбайливим господарям купити сухий корм Bosch (Бош) для собак у багатому асортименті. Продукт має:

 • міжнародний сертифікат якості;
 • збалансований склад для повсякденної життєдіяльності вихованця;
 • зручне у дозуванні та зберіганні упаковку;
 • привабливу вигідну ціну

Смак корму подобається найвибагливішим домашнім улюбленцям. Магазин гарантує швидку дбайливу доставку на адресу покупця, приймає будь-які форми оплати замовлення.

Порадуйте вірного друга новим смаком!


нагору