Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Bosch
Призначення / властивості гіпоалергенний
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм для собак бош гіпоалергенний

Сортувати за
Сортувати за

Тварини, схильні до харчової алергії, потребують особливого харчування. Корм для собак Бош гіпоалергенний відмінно підходить для чотириногих вихованців з чутливим травленням. Йому віддає перевагу велика кількість заводчиків і власників розплідників, бо продукцію рекомендують провідні ветеринари різних країн. Продукція пройшла випробування в багатьох лабораторіях Німеччини, що підтверджено сертифікатами якості та відповідності найвищим міжнародним стандартам ветеринарної медицини.

Особливості гіпоалергенного харчування

Рецептура продукту виготовляється кращими ветеринарами з єдиною метою - виключити непереносність інгредієнтів і позитивно вплинути на організм вихованця. Гіпоалергенний корм Бош не містить:

  • барвників;
  • штучних підсилювачів смаку;
  • канцерогенних елементів, а також інших небезпечних компонентів, які чинять негативний вплив на шлунково-кишковий тракт і здоров'я тварини в цілому.

Насичений м'ясний аромат сприяє підвищенню апетиту вихованців, тому вони з великим задоволенням поглинають їжу. Ви можете замовити гіпоалергенний корм для собак Bosch в нашому магазині за доступною ціною. Віддаючи перевагу цій марці, власники тварин забезпечують своїм чотириногим друзям гарний зовнішній вигляд - блискучу шерсть, міцні зуби та великий запас енергії.


нагору