Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
вид консерви
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Консерви для цуценят

Сортувати за
77 грн.
Сортувати за

Ветеринари та професійні заводчики собак рекомендують годувати цуценят особливим харчуванням, що відрізняється від кормів дорослих собак. Зростаючий організм вашого вихованця має особливі потреби, які неодмінно потрібно враховувати, щоб собака була здорова і активна. Виробники кормів беруть до уваги цю обставину, пропонуючи широкий вибір продукції малюкам.

Вологий корм для цуценят: особливості та переваги

Консерви - найкращий варіант харчування для молодих собак, що підростають. Продукт містить до 75% відсотків вологи, що дозволяє малюку отримувати достатню кількість щоденної рідини для зростання та розвитку.

Момент переходу від харчування молоком матері до самостійного є складним для багатьох цуценят. Переведення на тверду консистенцію може викликати проблеми з кишечником, а також зубами, що ростуть. Самостійно приготувати домашнє харчування молодим собакам 5-6 разів щодня досить складно будь-якому господареві. Тому краще привчити малюка до консервованої їжі з м'якою ніжною структурою, насиченістю вологою, високими смаковими якостями. Вихованці також охоче вибирають консерви, а не сухий корм.

Відмінною особливістю консервованої їжі для маленьких вихованців є висока калорійність, а також насиченість вітамінами і мінералами, необхідними собачому організму, що росте. Кількість білка у продукті значно вища, ніж у консервах для дорослих тварин.

Цуценятам будь-якої породи рекомендується давати харчування виключно найвищого класу - холістик або супер-преміум. У їхньому складі гарантовано містяться якісні натуральні компоненти. Лінійки консервів враховують вік щеняти, його породу.

Класифікація консервів

Вологе харчування представлене у таких видах:

  • повсякденне, основа щоденного раціону; комплексний збалансований склад;
  • лікувальні, дієтичні корми малюкам з особливостями здоров'я, що призначаються за рекомендацією ветеринара;
  • делікатесні, що використовуються як заохочення, допускається використовувати в кількості, що не перевищує 10% раціону. Можуть утримувати підвищену кількість жиру.

Купити консерви для цуценят в інтернет-магазині "Бегемот"

Наш магазин (Київ, Україна) пропонує консерви для щенят у широкому асортименті від провідних світових виробників. Подбайте про

міцному здоров'ї, смачному збалансованому харчуванні та гарному настрої свого чотирилапого улюбленця, придбавши сертифікований товар найвищої якості. Консерви зручні у використанні, зберіганні, мають доступну вигідну ціну, відповідають загальновизнаним стандартам якості.

Якість та безпека для ваших вихованців!


нагору