Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Edel
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
вид консерви
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Консерви Edel (Едель) для собак

Сортувати за
Сортувати за

На даний момент торгова марка Edel Dog належить німецькій компанії Deuerer Tiernahrungt. Вона була зареєстрована у 1950 році. Проте діяльність цієї компанії зі створення кормів для свійських тварин розпочалася набагато раніше. Сімейне підприємство Мюллер, які мали одну з найбільш технічно оснащених і великих ферм у Верінгені, розпочало продаж субпродуктів як корм для домашніх вихованців, які мешкають у місті ще в 1776 році.

З цього часу починається історія розробок та покращень різних кормів для тварин. Починаючи з 1996 року, консерви для собак Edel Dog стають популярними не тільки в Німеччині, а й по всій Європі, а починаючи з 2000-х років вони активно реалізуються на території країн СНД, зокрема в Україні.

Особливості та переваги консервів для собак Edel Dog

Едель Дог консерви для собак є збалансованими раціонами, які позиціонується як корми для тварин преміум класу. У складі кожного з представлених видів консервів є насичений комплекс вітамінів та мінералів, отриманих із сировини органічного походження. Edel Dog консерви для собак збалансовані залежно від потреб тварин великих та дрібних порід. Як протеїн використовується свіже м'ясо кролика, курки, індички, телятини.

Основними перевагами консервів Edel Dog, які відзначають фахівці (бридери та ветеринари) та просто власники домашніх улюбленців є наступні критерії:

  • Використання як сировина натуральних свіжих інгредієнтів з високим ступенем засвоюваності. Слід зазначити, що сировинна база компанії знаходиться в Німеччині, в зоні органічного землеробства;
  • Збалансоване співвідношення інгредієнтів різного походження;
  • Створення раціону відповідно до рекомендацій ветеринар фізіологів;
  • Повна відсутність синтетичних харчових добавок, насамперед підсилювачі смаку та барвників;
  • Текстура форма, а також його органолептичні характеристики найближче відповідає натуральні природні їжі тварини.

Асортимент

Що стосується асортименту Едель Дог, хто компанія пропонує консерви, що складаються як зі шматочків, так і з однорідного паштету. Види консервів поділяються за віком тварини та величиною порід. Також дуже різноманітний асортимент раціонів. Є такі поєднання як кролик і рис, індичка і печінка, птиця з морквою. А також досить різноманітна лінійка консервованих кормів, до якої входять 3 види м'яса.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти купити консерви для собак Edel dog за доступною ціною з доставкою по Києву та всій Україні. Для отримання консультації пов'язаної з підбором раціону для свого домашнього вихованця зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном, вказаним на сайті.


нагору