Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

бренд
Більше Меньше

Тримери для собак

Сортувати за
Сортувати за

Більшість порід собак мають досить жорстку та грубу шерсть, для підтримки якої у належному стані необхідно періодично проводити стрижку. Щоб максимально полегшити цей процес, використовуються спеціальні пристрої, такі як тримери для стрижки тварин. Дані пристрої призначені для підстригання шерсті вихованця та має конструкцію, яка безпечна для тварини і не завдає йому дискомфортних відчуттів у процесі обробки.

Особливості та функції тримера для стрижки собак.

Даний тип інструменту для догляду за домашнім вихованцем має спеціальні зубці, які можуть бути різними за висотою або частотою. Залежно від цього показника інструмент підбирається під кожну конкретну тварину виходячи з того, якою довжиною є його шерсть, чи є на ній якісь грудки та інших факторів.

Більшість моделей може виконувати відразу кілька функцій у процесі догляду за твариною.

  • зістригання підшерстя, в тому числі ділянок, що злякалися, і видалення надлишків для виключення линяння.
  • надання охайного вигляду шляхом контролю довжини та густоти вовни.
  • можливість обробки у складних місцях, недоступних для інших інструментів та пристроїв.

Слід мати на увазі, що шерсть собак має свої особливості, тому використання обладнання, яке призначене для людей, є неприпустимим, оскільки це може завдати тварині травми. Тому варто купити триммер для собак і використовувати тільки його.

Як вибрати тример для собак.

Щоб купити інструмент, який підійде вашому вихованцю і виконуватиме всі необхідні функції, слід звернути увагу на деякі важливі моменти. Насамперед, варто визначитися з типом машинки, яка може бути механічною або електричною. Другий варіант краще, оскільки він більш зручний і простий у застосуванні, а також суттєво знижує навантаження на людину.

При виборі слід оцінити якість матеріалу, з якого виготовлений інструмент. Найчастіше для цих цілей використовується пластик або метал. Пластикові моделі легші, проте металеві більш практичні і менше схильні до будь-яких механічних пошкоджень. Форма тримера для собак повинна забезпечувати зручність при використанні. Прилад повинен комфортно розміщуватися в руці і не вислизати.

Добре також купити триммер для стрижки собак, який має можливість регулювання довжини шерсті, яка зрізається під час обробки. Завдяки такій функції можна контролювати довжину на різних ділянках тіла вихованця. Важливо, щоб прилад мав достатню потужність для якісного та рівного зістригання шерсті.

Вибираючи машинку краще віддати перевагу моделям, які мають більш маленькі габарити і вагу, щоб рука не втомлювалася під час роботи. Так як стрижка може зайняти досить довгий час, цей фактор має важливе значення.

Який електричний тример для собак купити.

У даній категорії представлено велику різноманітність моделей, які відрізняються типом елементів живлення і принципом роботи. Для власників тварин, які виконують стрижку дуже часто, найкраще підійдуть ті моделі, що працюють від мережі. Акумулятори відрізняються мобільністю і можуть бути використані в будь-якому зручному місці, однак, заряду батареї може не вистачити для обробки великої тварини і знадобиться підзарядка.

Також моделі відрізняються типом двигуна, який використовується в конструкції обладнання. Це може бути вібраційний двигун, який може працювати без перерви протягом близько 30 хвилин. Більш тривала робота приладу може призвести до перегріву двигуна та виходу приладу з ладу. Тому в даному випадку краще вибрати триммер з маятниковим двигуном, які відрізняються надійністю та тривалішим терміном служби.

На всі прилади ціна досить невисока, а також передбачена доставка до Києва та території України. Представлені моделі є продукцією найкращих виробників, які гарантують високу якість виробів.


нагору