Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

бренд
Більше Меньше

Граблі для собак

Сортувати за
Сортувати за

Гребінці для собак – це незамінна річ у догляді за твариною, особливо, якщо шерсть довга та проблемна. Похід до спеціаліста-грумера в Україні коштує не дешево, тому господарі чотирилапих намагаються впоратися з доглядом за вихованцем самостійно.
Для розчісування та вичісування підшерстка існують гребінці, граблі для собак та гребінці-граблі для собак. Вони всі допомагають позбавлятися забруднень на поверхні тіла, при вичісуванні ковтунів, що полиняли ділянок. Тип пристроїв залежить від типу та довжини шерсті. у магазині є вироби для довгошерстих та короткошерстих порід, для середньої довжини, для видалення непривабливого підшерстка.

Гребінці-граблі для собак: особливості

Перераховані аксесуари для грумінгу виготовляють різними:

  • по формі,
  • по розміру,
  • із різноманітних матеріалів.

Існують моделі із зубами з:

  • з металу,
  • з дерева,
  • із пластику.

Зуби бувають довгими і короткими, в один і в два ряди, з довжиною, що регулюється, що приймають форму тіла тварини для максимального комфорту при розчісуванні.
Різноманітність стосується і ручок. У зоомагазині можна купити вироби з дерев'яними та пластиковими ручками, прогумованими для зручності утримання в руці за різними цінами.
Все це різноманіття покликане максимально полегшити життя господарю та тварині, забезпечити швидкий, безпроблемний та якісний грумінг у домашніх умовах.


нагору