Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Тип одягу дощовики, накидки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
характеристики
Більше Меньше
тип одягу
Більше Меньше
країна
Більше Меньше
сезон
Більше Меньше

Одяг дощовики, накидки для собак

Сортувати за
12
686 грн.
354 грн.
318.6 грн.
617 грн.
631 грн.
576 грн.
361 грн.
264 грн.
482 грн.
1373 грн.
506 грн.
Сортувати за
12

Кому обов'язково знадобляться дощовики для собак?

Ми рекомендуємо мати такий предмет гардеробу всім дбайливим власникам собак.

Чому? Тому що ніколи не знаєш, в яку погоду доведеться вийти з собакою на прогулянку «по потребі», або де застане дощ, чи встигнеш добігти додому з прогулянки перед зливою, що починається раптово.

Крім того, дощовик убереже вас від необхідності мити будинок або квартиру від води та бризок, які розлетяться від собаки, коли вона зайде додому.

Які є дощовики для собак?

Модель дуже багато. Вибирати можна і потрібно спираючись на свій смак, переваги та характер собаки:

  • плащ-дощовик
  • дощовик-попона для собак
  • дощовик-комбінезон для собак

Так, наприклад, спокійному псу, який обходить калюжі, підійде накидка-попона від дощу. А вихованцю, що активно бігає і не пропускає жодної калюжі, можна купити суцільний комбінезон, який захистить і спинку, і животик.

Як правильно вибрати дощовик для собаки?

Якщо ви вирішили купити дощовик для собаки в Києві або будь-якому іншому місті, поставтеся до цього відповідально. Звичайно, вони є практично у кожному зоомагазині та навіть невеликих наметах із зоотоварами на ринках. Однак ми рекомендуємо купувати тільки якісні дощовики, які не "розлізуться" і які не змиє перший дощ.

І так, на що звертати увагу, якщо ви вирішили купити дощовик для вашого собаки:

  • матеріал. Він повинен бути водонепроникним і в той же час пропускати повітря, щоб собака в ньому не парився.
  • підкладка, утеплювач. Є моделі з флісовим теплоізолятором, є без нього. Подумайте, в яку пору року, як часто будете використовувати дощовик, чи одягатиметься ще якийсь одяг під нього, на скільки мерзне ваш собака, і тоді вже вибирайте модельку з утеплювачем або без.
  • Розмір. Якщо ви купуєте он-лайн або заочно, не приміряючи на вихованця, необхідно правильно його виміряти. Від цього залежить, наскільки зручним буде куплений дощовик. Тому що незручну річ собака не терпітиме, зніме за першої ж нагоди.
  • застібки. Ідеальний варіант – липучки або кнопки. У "блискавках" може застрягати шерсть, що ускладнить застібка і може навіть поранити собаку. Зав'язки-шнурочки часто плутаються та затягуються.
  • аксесуари та прикраси. Вони не повинні заважати функціоналу дощовика, комбінезону чи плаща.
  • ціна. Це важливий, але не головний критерій вибору. Пам'ятайте, що хороший якісний дощовик не коштуватиме дешево. Як і будь-який продукт.

Наскільки зручний дощовик?

Якщо ви правильно підібрали розмір, вибрали модель з якісного матеріалу, то такий дощовик радуватиме і вашого вихованця, і вас.

Часто виникає питання: як одягнути нашийник, прикріпити повідець: поверх дощовика чи під ним?

В абсолютній більшості моделей є спеціальний отвір для повідця, тому проблем з нашийником та повідцем не виникає.

Від чого захищає дощовик для собак?

Не лише від дощу. та ще й від вітру, бруду, холоду.

Чи потрібний дощовик великим собакам?

Так, абсолютно точно!

Уявіть, що потрапили під дощ із собакою без попони, дощовика або плаща. Як тільки ваш улюбленець зайде додому, перше, що він зробить, - почне струшувати воду! І тоді зайва година збирання вам гарантована.

Тому ми рекомендуємо привчати вихованців з дитинства до такого одягу. Це не прикраса, не пустощі, а необхідність. Ціна чистої квартири після прогулянки під дощем – дощовик.

Що зазвичай купують у комплекті з дощовиками для собак?

У Києві (та й інших містах) все частіше купують взуття для собак, яке також спрямоване на те, щоб захистити собаку від несприятливих зовнішніх умов.

У комплекті з дощовиками також часто купують спеціальні рушники для собак. Ціна на них невелика, а користь величезна, придивіться.

З турботою про тих, кого приручили Зоодом Бегемот.


нагору