Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
вид вихованця
тип засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
категорія препарату

Ветпрепарати для котів

Сортувати за
1037 грн.
224 грн.
349 грн.
Сортувати за

Коти, кішки та особливо кошенята – це, як відомо, справжні антидепресанти. Але й їх часом доводиться лікувати. Господарі, які дбають про своїх домашніх вихованців, помічають зміни у їх поведінці, зовнішньому вигляді та прагнуть допомогти тварині. Для цього сьогодні існує маса препаратів, які можна купити для лікування котячих нездужань.

Найпоширеніший хвороби

  • Шерсть і шкіра страждають найчастіше. Крім паразитують на них бліх, лікар може діагностувати дерматит або бактеріальну інфекцію, які потребують застосування спеціальних ветпрепаратів для котів.
  • Вуха та очі – слабкі місця у деяких порід або у тварин зі зниженим імунітетом. Коти, як і люди, можуть захворіти на отит, а слизова око часто страждає від бактеріальних інфекцій.
  • Внутрішні органи: гельмінти, хвороби сечових шляхів та інші нездужання, які діагностує ветеринар, можна вилікувати, використовуючи ветпрепарати для кішок за призначенням.

Вітпрепарати першої необхідності

Незважаючи на велику кількість різновидів ліків для тварин, є препарати першої необхідності, які мають бути в аптечці кожного власника пухнастих тварин. Головні з них це:

  1. Засоби для обробки та загоєння ран (тварини, як і діти, вимагають догляду після активних прогулянок, жвавих ігор);
  2. Вушні краплі та інші засоби для гігієни та лікування;
  3. Протигрибкові препарати (надійний захист від ще одного виду паразитів).

Популярністю користуються вітамінні та гомеопатичні комплекси для покращення загального стану здоров'я чотирилапих, засоби для підтримки печінки, а також – антибіотики, як головний інструмент у боротьбі з бактеріальними інфекціями.

Купити ветпрепарати для котів

Наш магазин пропонує широкий асортимент ветпрепаратів з доставкою по Києву та Україні. Кожен із препаратів, які ви знайдете в магазині, має інструкцію із застосування, обов'язкову до прочитання перед використанням. Різноманітність якісних товарів для здоров'я допоможе вашим вихованцям залишатися в хорошому настрої та дарувати позитивні емоції оточуючим.


нагору