Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Призначення / властивості антистрес
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид ласощів
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
країна
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше

Заспокійливі засоби для здоров'я котів та котів

Сортувати за
12
692 грн.
162 грн.
389 грн.
Сортувати за
12

Заспокійливі ліки для котів

Вихованець поводиться неспокійно або навпаки стає млявим і апатичним, перестає приймати їжу - подібні прояви є тривожним сигналом. Заводчикам слід тримати під контролем поведінку домашнього улюбленця і не допускати, щоб тварина відчувала дискомфорт.

У яких ситуаціях допоможе заспокійливе для котів:

  • кастрація, стерилізація та ін. оперативні втручання;
  • сезонний статевий сплеск гормонів;
  • тічка;
  • стресові ситуації ( грумінг , перетримка, втрата господаря, зміна місця проживання, переїзд, участь у виставці, гучні звуки, несприятливі погодні умови, стихійне лихо і т.д.);
  • психічні розлади (агресивна поведінка).

Види заспокійливих медикаментів, терапевтична дія та протипоказання

Заспокійливі препарати для кішок виробляють на натуральній основі, у складі яких міститься рослинний компонент. Має легкий седативний ефект, м'яко впливають на центральну нервову систему тварини. Добре переносяться, протипоказання не виявлено.

Хімічно синтезовані медикаменти. Надають потужний седативний вплив і рекомендуються давати вихованцю тільки за призначенням лікаря. Ветеринар підбере необхідне дозування та тривалість прийому, виходячи з тяжкості хвороби, віку, супутнього анамнезу.

Комбіновані медикаменти, до складу яких входять хімічні та рослинні компоненти. Терапевтичний ефект центральну нервову систему досягається з допомогою хімічного компонента. Рослинний компонент посилює основну дію хімічної речовини.

Лікувальний ефект заспокійливих препаратів проявляється у послабленні чи повному усуненні почуття страху, агресії, неспокійної поведінки. Позитивно впливає на гемодинаміку – нормалізує пульс та артеріальний тиск.

Перед прийомом слід проконсультуватися з ветеринаром, оскільки є низка протипоказань – вагітність, лактація, цукровий діабет, гіперчутливість до компонентів препарату. Не рекомендовано перевищувати зазначене дозування та тривалість прийому. Безконтрольний прийом хімічних та комбінованих медикаментів викликає ряд неприємних симптомів - сонливість, млявість, відсутність апетиту, блювання, діарею, прискорений пульс, алергічні реакції, поведінкові порушення.

Який засіб вибрати для вихованця

Заспокійливі препарати випускаються у формі крапель для котів, таблеток спреїв , ін'єкцій, нашийників та дифузорів:

  • заспокійливий спрей для котів. Рідина випускається у флаконі у вигляді спрею . Розпорошується безпосередньо на предмети, одяг, перенесення та простір, де знаходиться вихованець. Не призначено для розпилення на саму тварину;
  • краплі заспокійливі для котів. Призначені для усунення симптомів розладу поведінки. На непошкоджену і недоступну для вилизування ділянку шкіри капають рідину. Заспокійливий ефект досягається через 20 хвилин після нанесення;
  • заспокійливий нашийник з феромонами для котів. Аксесуар просякнутий штучно синтезованим складом, аналогічним натуральному материнському запаху кішки - природному феромону. Він виділяється організмом самки в післяпологовому періоді і здатний знижувати у кошенят підвищену занепокоєння та збудження. Запах феромону запам'ятовується потомством лише на рівні інстинкту протягом життя. Нашийник надягають на тварину за годину до запланованої події для досягнення седативного ефекту. Зручний у дорозі. Заспокійливий нашийник для кішок можна купити в ветеринарних аптеках або зоомагазинах.

Вищезгадані медикаменти допомагають зняти або зменшити тяжкість поведінкових порушень. Необхідно виявити причину та її усунути.

Кожен власник може підібрати для домашнього улюбленця оптимальний медикамент, виходячи з його конституційних особливостей, тяжкості недуги та переваг.

Україна надає покупцям багатий вибір товарів для тварин. Але саме в Києві, в нашому інтернет - магазині є все необхідне для домашніх тварин за доступними цінами.


нагору