Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид мисок автоматичні
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
вид мисок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше
Колір
Більше Меньше

Автоматична напувалка для котів

Сортувати за
12
304 грн.
304 грн.
Сортувати за
12

Автопоїлки для котів: справжній помічник для власників

Організація правильного харчування та питного режиму для чотирилапих домашніх тварин – процес досить складний і трудомісткий. Власникам тварин необхідно забезпечити власних підопічних вільним доступом до чистої води, оскільки це їхня базова потреба. Достатнє регулярне споживання води позитивно впливає на здоров'я, самопочуття вихованця. Тому автопоїлка для котів стає справжнім помічником для зайнятих власників домашніх тварин, який дозволяє забезпечити чотирилапого улюбленця постійним доступом до води в потрібному обсязі, без обмежень.

Як вибрати напувалку з автоматичним дозатором?

Автоматичні напувалки для котів - пристосування, яке дозволяє в міру спустошення або в конкретний час наповнювати посуд вихованця питною водою. Наявність кришки, що щільно закривається, надає можливість захистити рідину від попадання сторонніх предметів, контакту з небезпечними елементами. Завдяки використанню цього пристрою підопічний буде мати доступ до всього, незалежно від присутності власника будинку і часу доби.

Щоб правильно вибрати автоматичні напувалки для кішок, необхідно звернути увагу на такі фактори:

  • Призначення. Крім автонапувалок є також автоматичні годівниці, які призначені для подачі сухого, вологого корму. Вибирати необхідно пристрій, який використовується для води без участі людини.
  • Тип. Існує кілька варіацій, наприклад, прості напувалки або гаджети, що працюють від батарейок або мережі. Вони вирізняються принципом подачі води. Найпопулярнішими моделями є пристрої типу фонтану, які оснащені додатково фільтром.
  • Тип живлення. У нашому інтернет-магазині представлені моделі, які працюють від акумуляторної батареї та від мережі.

Багато пристосувань, представлених на нашому сайті, дозволяють налаштувати період подачі води в миску тварині. Це дозволяє власникам котів дбати про підопічних без безпосередньої участі у процесі.

Переваги автопоїлки

Над тим, щоб купити автоматичну напувалку для котів, замислюється абсолютно кожен власник тварини. Це обладнання має багато переваг:

  • яскравий дизайн;
  • проста конструкція;
  • надійність;
  • великий вибір комплектацій, у тому числі наявність різних сенсорів та датчиків;
  • доступні ціни.

Купівля пристрою дозволяє дбати про домашнього вихованця, незалежно від можливості особистої постійної присутності власника.


нагору