Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид кігтеточки настінні
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
тип лежака
Більше Меньше
вид кігтеточки
Більше Меньше
висота кігтеточки
Більше Меньше
характеристики
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Кігтеточка на стіну для котів

Сортувати за
12
255 грн.
713 грн.
145 грн.
378 грн.
298 грн.
98 грн.
287 грн.
Сортувати за
12

Настінні кігті для кота: правильний догляд за вихованцем і захист квартири від дрібних витівок.

Багатьом власникам чотирилапих вихованців добре знайома ситуація, коли їхній підопічний псує шпалери на стінах через появу бажання поточити кігтики. За таке природне бажання абсолютно не можна лаяти тварину, але врятувати стіни потрібно. Для цього потрібно придбати необхідний інвентар – кігтеточку на стіну.

У нашому інтернет-магазині цей пристрій представлений різними моделями, які відрізняються розміром, вартістю, що дозволяє всім власникам тварин підібрати оптимальний «плацдарм» для задоволення природних потреб вихованця.

Особливості кігтеточок для котів

Сучасні виробники пропонують великий вибір атрибутів задоволення природних бажань домашніх тварин. Кігтеточка на стіну для кота представлена ​​компактними розмірами, тому не займає багато місця навіть у малогабаритній однокімнатній квартирі. При цьому вони ідеально підходять для грайливих кошенят і особин у віці, яким подобається виконувати таку обов'язкову процедуру в улюбленому куточку.

Настінні пристрої не потребують великої кількості місця для встановлення. Це симпатичні накладки, виконані з досить міцного матеріалу, який з легкістю кріпитися на стіні і дозволяє приховати від сторонніх очей «пустощі» чотирилапого вихованця. У процесі вибору виробу рекомендуємо звернути увагу на:

  • розміри;
  • матеріал, використаний для виготовлення;
  • форму та комплектацію пристосування;
  • методику кріплення.

Дані параметри дозволять купити кігтеточку на стіну, яка радуватиме Вас та Вашого підопічного довговічністю та функціоналом. При потребі звертайтесь до менеджерів нашого інтернет-магазину за консультацією, допомогою з вибором товару.


нагору