Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид товару тести сечокам'яної хвороби
Ціна

бренд
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
вид мисок
Більше Меньше
вид туалету
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Аксесуари, пелюшки, тести тести сечокам'яної хвороби для котів

Сортувати за
Сортувати за

Тест сечокам'яної хвороби

Уролітіаз - серйозне захворювання, що вражає сечовивідні органи. Серед кішок проблема досить поширена та непередбачувана: її складно помітити на ранніх стадіях та ще складніше лікувати на пізніх. Для попередження розвитку та своєчасної діагностики в Інтернет-магазині «Зоодом Бегемот» можна купити експрес-тест на сечокам'яну хворобу для туалету кішок.

Він ефективний та простий у використанні. Достатньо наповнити лоток чистим наповнювачем та зверху насипати індикатор рН сечі котів. Почекати, коли вихованець скористається туалетом, і порівняти колір гранул із діаграмою для визначення pH. Якщо відтінок не змінюється, улюбленець здоровий. Якщо будуть будь-які відхилення - варто обов'язково звернутися до ветеринару для більш точної діагностики. Будь-які зміни свідчать про схильність до захворювання або ймовірність присутності хвороби.

Як часто робити тест сечокам'яної хвороби для котів?

Все залежить від конкретної ситуації:

  1. Якщо потрібно відстежити реакцію вихованця на новий корм, рекомендується спочатку повністю перевести його на таке харчування, а потім тестувати. При змішаному годуванні результати можуть бути неточними.
  2. Якщо є необхідність у домашніх умовах відстежувати стан улюбленця, який хворіє на уролітіаз, робити тести сечокам'яної хвороби слід раз на тиждень.
  3. Для нормального контролю досить перевіряти рН сечі щомісяця.

Важливо проводити тест в один і той же час: вранці або вечорами. Пояснюється це тим, що протягом дня кислотність варіюється. В ідеалі – у межах між 6 та 7 одиницями. У будь-якому випадку для більшої репрезентативності перевірки тестувати вихованця рекомендується або весь час вранці або вечорами.

Купити якісний індикатор рН сечі котів можна на нашому сайті. Ми здійснюємо доставку по всій Україні та по Києву.


нагору