Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Клас корму преміум
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм преміум класу для котів

Сортувати за
241 грн.
117 грн.
93.6 грн.
306 грн.
260.35 грн.
138 грн.
380 грн.
58 грн.
49.3 грн.
Сортувати за

Корм преміум для котів

При виборі корму для кішки преміум класу чи економ, останній однозначно виграє ціною. Але варто глибше проаналізувати корисність таких продуктів і порівняти витрати того й іншого варіантів, як одразу стає зрозумілим, що економія виходить не економною.

Улюбленець, який їсть преміум корм для кішок, отримує вітаміни, насичується меншою порцією та підтримує свій організм у тонусі. Тоді як любитель економ-їжі просто набиває шлунок. Як наслідок — може бути частим пацієнтом у ветеринара через проблеми із травленням і не тільки. У чому особливість корму преміум класу для кішок і чим він кращий за дешеві пропозиції, слід розібрати більш детально.

Корм для котів преміум класу: що всередині

Готові консерви або сухі суміші для вихованців прийнято розділяти на види. За якістю наповнювачів та корисності для організму тварини. Виділяють чотири такі види: економ, преміум корми для кішок, супер-преміум та холістик.

Корма преміум класу для кішок - це своєрідний компроміс між бюджетним економ-варіантом та дорогими пропозиціями із приставкою супер та holistic. Адже якщо в перших говорити про наявність будь-якого м'яса взагалі не доводиться, а в останніх використовують тільки цілісне, безпечне та екологічне м'ясо різних сортів, то котячий корм преміум класу – щось середнє між ними.

Він складається з таких компонентів:

  • Білків тваринного та рослинного походження. Важливо щоб перших було більше, ніж других. Тому що перетравлювати рослинні протеїни (наприклад, кукурудзяний глютен) домашнім хижакам складніше. Серед інгредієнтів тут точно буде м'ясо, найчастіше птиця. А також яйця.
  • Амінокислоти таурин, яку організм улюбленця самостійно не виробляє. Таурін необхідний підтримки імунітету і стимулювання роботи імунної системи.
  • Вуглеводів, які представлені злаковими культурами або кориснішим рисом. При виробництві корму преміум класу для котів кількість непотрібних вуглеводів контролюється. А тому в такій продукції їх менше, ніж в економ-їді. Але все ж таки більше, ніж в елітних серіях.
  • Консерванти, в тому числі натуральні: вітаміни С, Е, розмарину і т.д. Також використовують синтетичні елементи. А ще барвники та ароматизатори. Але, на відміну від найдешевшого корму для кішок, у преміумі таких хімічних та не дуже корисних компонентів відчутно менше.
  • субпродуктів, тобто печінки, серця і т.д. Деякі виробники навіть вказують на котячому кормі преміум класу, які саме органи входять до його складу.

Висновок один: якщо з якоїсь причини немає можливості балувати улюбленця преміум кормом для котів з приставкою "супер" або "холістик", краще зупинитися на компромісному рішенні premium. Тому що від якості їжі залежить стан здоров'я кота, його гармонійний розвиток і зростання, а також здоров'я шкіри, шерсті, гострота зору, слуху та нюху.

Як вибрати сухий корм преміум класу для котів

  1. Уважно вивчати інформацію на упаковці. Важливо, щоб перші 3-4 позиції складу належали білкам тваринного походження. А кількість синтетичних компонентів була мінімальною.
  2. Привчаючи вихованця до такої їжі, спочатку рекомендується придбати кілька невеликих порцій з різними смаками. Щоб вибрати той, який сподобається улюбленцю.
  3. Купувати сухий корм для кішок преміум класу у перевірених магазинах. Коли сорт і смак буде схвалений вихованцем, краще не експериментувати з пропозиціями різних компаній і замовляти ту продукцію, в якій вже пощастило переконатися.

У магазині «Зоодом Бегемот» завжди можна знайти гідний вибір якісних товарів для котів та собак. На сайті зручно отримати консультацію від менеджерів щодо сертифікації пропозицій каталогу, а також замовити доставку по Києву або в будь-яке місто України.


нагору