Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Порода кішок Сфінкс
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для сфінксів

Сортувати за
180 грн.
153 грн.
Сортувати за

Сфінкси – елегантні безшерсті тварини, схожі на інопланетян. Кішкам породи сфінкс доводиться активно рухатись, щоб зігрітися, а також заповнити втрати тепла з поверхні тіла. Не дивно, що звірята мають відмінний апетит. Допитливий характер вихованців повністю поширюється і їх раціон, вони їдять багато, обожнюють нові незвідані ласощі, можуть споживати небажані чи небезпечні продукти.

Найчастіша проблема зі здоров'ям сфінксів – дисбактеріоз, що безпосередньо пов'язана з неправильним харчуванням. Багато заводчиків відзначають, що здоров'я та довголіття вихованця гарантує постійне вживання збалансованого сухого корму.

Як підібрати оптимальний корм для сфінксу

При покупці корму зверніть увагу на такі моменти:

  • підбирайте харчування, розраховане на вікову групу вашого вихованця;
  • враховуйте фізіологічний стан сфінксу: кастрація, вагітність, хвороба;
  • вивчіть склад, вказаний на упаковці, ідеальний продукт для сфінксу має бути не меншим. ніж на чверть складатися із протеїнів;
  • вибирайте продукцію класів: супер-преміум, преміум, холістик;
  • при зміні корму вводите новинку поступово, маленькими порціями, спостерігайте за самопочуттям тварини.

Особливості годування

Маленькі кошенята спочатку харчуються тим кормом, якого їх привчили заводчики. Якщо це натуральне харчування, варто потроху починати перекладати малюка на сухий корм. Як варіант: можна залишити дорослу тварину на змішаному харчуванні, коли одна з годівель складатиметься з натуральної їжі, а друга - із сухого корму. Але без вагомих підстав годувати тварину таким чином не рекомендується, оскільки для перетравлення різних видів їжі необхідні різні ферменти ШКТ.

Дозу сухого корму розраховують відповідно до рекомендацій виробника, зазначених на упаковці продукту. Враховують також вагу тварини, вік, фізичну активність та стан здоров'я. При харчуванні сухою їжею не потрібно доповнювати раціон вітамінами та мікроелементами, але необхідно пам'ятати про достатнє питво. Кішка на сухому кормі має отримувати велику кількість свіжої питної води.

Кращі корми для кішок сфінкс

Використовуйте лише сертифіковані корми, що відповідають міжнародним стандартам якості. Підбирайте корм вашому вихованцю з урахуванням індивідуальних особливостей, рекомендацій ветеринара та реакцій кішки на склад їжі. Фахівці рекомендують холістик-корми, суперпреміум, преміум.

Купити сухий корм для сфінксу у магазині “Зоодом Бегемот”

Наш інтернет магазин (Київ, Україна) пропонує сертифіковані корми для тварин від відомих виробників. У продажу є збалансований корм для сфінксів у зручних практичних упаковках. Купуючи товар, ви дбаєте про здоров'я та довголіття домашнього улюбленця, завжди можете бути впевнені у неперевершеній якості його щоденного меню. Пропоновані товари мають невисоку доступну ціну, відповідають міжнародним стандартам.

Знайомтесь з нашим каталогом, оформляйте замовлення!


нагору