Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Порода кішок Сіамська
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для сіамських котів

Сортувати за
Сортувати за

Сіамські кішки відомі своєю вибагливістю в їжі. Якщо їх не влаштовує раціон, вони можуть голодувати кілька днів, що згубно позначається на їхньому здоров'ї. Дуже важливо підібрати корм, який влаштовуватиме тварину за своїми смаковими якостями, а також повністю задовольнятиме енергетичні запити організму.

Особливості харчування сіамських котів

Від якості харчування вихованця багато в чому залежить активність, самопочуття, тривалість життя. Сіамці відрізняються консерватизмом вибору раціону, полюбивши якийсь вид корму вони можуть споживати його все своє життя. Тому з раннього котячого дитинства необхідно привчити кошеня до збалансованого, різноманітного за енергетичною цінністю, поживного корму. Оптимальним вибором може стати сухий корм, який зручний у дозуванні, вживанні, зберіганні.

Категорично заборонено перегодовувати сіамських кішок. Дієта має бути помірною. Достатньо двох прийомів їжі щодня, в один і той же час. Вагітним і тваринам, що годують, кількість годівель збільшується до 4-5 разів. Вікових котів можна годувати три рази. Кошенят годують сухим кормом з піврічного віку, 6-7 разів на добу, спочатку трохи розмочуючи раціон водою.

Розміри гранул меню відповідають віку тварини. Дрібні шматочки для кошенят легко розгризаються щелепами тварин, що ростуть. Сіамці будь-якого віку віддають перевагу гранулам дрібного або середнього розміру.

У складі сухого корму мають бути легкозасвоювані білки: нежирне м'ясо, нежирна риба. Білок забезпечує правильний розвиток та функціонування організму. Менш корисні субпродукти. Жири та вуглеводи складу мають бути мінімізовані.

Догодовування зі свого столу категорично неприпустиме.

Сухий корм для сіамських кішок у лінійках товарів популярних виробників

У лінійках популярних брендів кормів для харчування кішок багатьох виробників раціон для сіамців виділено індивідуально. Як правило, це найкращі додатки супер-преміум класу. Склад збалансований з урахуванням необхідного вітамінно-мінерального складу, використано свіжі натуральні продукти вищої якості, відсутні харчові добавки, барвники, підсилювачі смаку.

Спеціальний корм для сіамських кішок є у брендів Роял Канін (Франція), Hills Feline (США), Acana (Акана) (Канада), Brit Premium (Брит Преміум) Cat (Великобританія) та деяких інших. Харчування високо оцінене міжнародними експертами та професійними заводчиками породи.

Купити корм для сіамської кішки

Зоодом "Бегемот" (Київ, Україна) рекомендує власникам сіамських кішок широкий асортимент сухих кормів для домашніх тварин від провідних виробників. Збалансоване харчування:

  • розфасовано у зручні для зберігання та використання упаковки;
  • має оптимальний склад із урахуванням особливостей породи;
  • відповідає європейським, а також міжнародним стандартам якості,
  • відрізняється доступною вигідною ціною.

Купуйте найкраще своєму вихованцю!


нагору