Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Призначення / властивості для вибагливих
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для вибагливих кішок

Сортувати за
710 грн.
639 грн.
165 грн.
148.5 грн.
710 грн.
639 грн.
374 грн.
196 грн.
788 грн.
3304 грн.
2643.2 грн.
716 грн.
476 грн.
Сортувати за

Сухі корми для вибагливих котів

Домашні тварини, як і їхні господарі, можуть мати власні смаки у їжі. Формуються вони з раннього дитинства. Якщо кота годувати ласощами зі столу, очікується, що він вимагатиме таких «десертів» постійно. Якщо дозволяти вихованцю їсти з рук, саме так він навчитися і, цілком можливо, після відмовлятиметься від миски. Але трапляється, що розбірливість у їжі пов'язана не з неправильними звичками, а з чутливим ШКТ. У кожному з цих випадків може знадобитися сухий корм для вибагливих котів.

Причини перебірливості кота в їжі

Перше, що необхідно зробити, якщо вихованець почав відмовлятися від їжі - звернеться до ветеринара, щоб виключити можливі захворювання ШКТ, печінки.

Інші можливі причини зміни харчового настрою улюбленця:

 1. Шкідливі звички – коли кота підгодовують зі столу. Насичені уподобаннями продукти людського раціону, солоні страви не несуть тварині ніякої користі і виробляють у ній певну залежність. Кішка ігноруватиме свою миску з їжею, вимагаючи від господаря ласощів. Внаслідок цього вона почне споживати шкідливі продукти, повністю відмовившись від корисних. Це загрожує захворюваннями не тільки ШКТ, але й інших систем та органів.
 2. Різка зміна раціону. Змінювати корми, урізноманітнити харчування корисно. Але це завжди потрібно робити поступово та з урахуванням потреб тварини. Якщо є схильність до алергій або у тварини свої особливі переваги у смаках - краще звернути увагу на корми для кішок з чутливим травленням.
 3. Стрес - годувати улюбленця потрібно в спокійній обстановці, куди не нагрянуть галасливі діти, собаки, що гавкають, і так далі. Також вихованці можуть відмовлятися від їжі, якщо їм пропонують залишки попередньої порції або брудне місце. Важливо стежити за чистотою "обіднього столу" кота. Будь-які стресові ситуації біля миски можуть суттєво вплинути на апетит.
 4. Харчова непереносність - є улюбленці, які болісно сприймають новий корм. З такими чотирилапими краще не експериментувати з постійним пошуком раціону та разом із ветеринаром підібрати оптимальний корм для кішок із чутливим травленням.

У кожному випадку рекомендується виробити для вихованця режим годування, тоді буде менше ризиків, що здорова домашня тварина може стати вибагливою в їжі.

Особливості корму для котів із чутливим травленням

Слід розуміти: якщо причина розбірливості в їжі не пов'язана з повсякденними навичками, а стосується особливостей роботи ШКТ, обов'язково варто підійти до вибору харчування з особливою увагою.

Симптоми чутливого травлення:

 • запори чи діареї;
 • часті відрижки;
 • метеоризм;
 • кров у калі;
 • блювання;
 • зміна звичної ходи;
 • неприємний запах із рота;
 • втрата ваги.

У таких ситуаціях потрібно пропонувати улюбленцеві спеціальний корм з відмінним складом:

 • наявністю спеціальних протизапальних добавок, серед яких насіння льону чи ромашка;
 • відсутністю або мінімізованою кількістю злаків;
 • збалансованим рівнем клітковини;
 • зниженим вмістом жирів;
 • відсутністю небезпечних складових, серед яких барвники, ароматизатори.

Також такі корми, як правило, складаються з меншої кількості інгредієнтів, щоб мінімізувати ризики подразнення шлунково-кишкового тракту алергічними продуктами або іншими елементами, що не переносяться. Крім цього, продукт для чутливих кішок піддаються вищого ступеня переробки, щоб їх було легко перетравлювати.

Купити корм для кота з чутливим травленням можна на сайті Інтернет-магазину "Зоодом Бегемот". Ми пропонуємо якісну продукцію з доставкою по всій Україні.


нагору