Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Sanabelle
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Sanabelle (Санабель) для котів

Сортувати за
12
181 грн.
145 грн.
232 грн.
186 грн.
188 грн.
150 грн.
234 грн.
187 грн.
159 грн.
127 грн.
159 грн.
127 грн.
159 грн.
127 грн.
165 грн.
132 грн.
234 грн.
187 грн.
177 грн.
142 грн.
155 грн.
124 грн.
232 грн.
186 грн.
234 грн.
187 грн.
Сортувати за
12

Нова марка Sanabelle належить німецькій корпорації Bosch Tiernahrung GmbH & Co. KG. Всі виробничі потужності та сировинна база знаходяться у Німеччині. Корм для кішок Sanabelle сертифікований відповідно до європейських вимог якості та екологічної безпеки, також є підтверджуючі сертифікати для України. Сухий корм для кішок Sanabelle позиціонується компанією як харчування для тварин супер-преміум класу. Споживачу пропонується широкий асортимент, куди входять як корми для щоденного використання, так і спеціалізовані для тварин з особливими потребами.

Огляд основного асортименту

Насамперед, варто відзначити найширший асортимент рецептів щоденного корму для кішок Sanabelle. Більшість виробників спостерігається звична картина, коли основна увага приділяється кішкам з особливими потребами. У той час, як здоровим та активним домашнім тваринам пропонується 2-3 максимум 5 смаків. Компанія Bosch Tiernahrung пішла іншим шляхом. Виробник дає можливість вибрати та купити сухий корм для кішок Sanabelle більше десятка смаків. Починаючи від традиційних: ягняти, кролика, риби (лосося, форелі) та закінчуючи такими екзотичними, як м'ясо страуса.

Крім того, значно розширено кількість спеціалізованих напрямків для кішок з особливими потребами. Пропонується Bosch Sanabelle корм для кішок наступних типів:

  • Для тварин із чутливим травленням;
  • Для догляду за шерстю чутливою шкірою;
  • Для стерилізованих тварин;
  • Для тварин, які ведуть малорухливий спосіб життя;
  • Для тварин із зайвою вагою тощо.

Склад та переваги

Сухий корм для кішок Sanabelle повністю відповідає заявленому типу супер-преміум. Джерелом білка є інгредієнти природного походження, зокрема:

  • Свіже темне м'ясо свійської птиці та білок з дегідрованого м'яса – не менше 21%;
  • Свіжа та дегідрована печінка – 5%;
  • Опціонально свіже м'ясо страуса, ягняти, кролика, яловичина до 4%.

За підсумками, загальна кількість білка тваринного походження в кормі становить не менше 30-35%, що відповідає вимогам до супер-преміум кормів.

Як джерело вуглеводів, практично у всіх кормах для кішок Bosch Sanabelle використовується рис та рисове борошно, які найкраще засвоюються кішками. Дегідрований горох застосовується як біологічно активна добавка, для поліпшення травлення в мізерних кількостях, не більше 0,4%.

Джерелами жирних кислот та жирів виступає лляне насіння, жир лосося та жир птиці. Клітковина представлена буряковою пульпою без додавання фруктози та цукру


нагору