Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Sanabelle
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Sanabelle (Санабель) для котів

Сортувати за
12
2503 грн.
3080 грн.
2618 грн.
2411 грн.
185 грн.
727 грн.
3014 грн.
752 грн.
727 грн.
617.95 грн.
1016 грн.
231 грн.
92.4 грн.
727 грн.
704 грн.
3080 грн.
3014 грн.
1016 грн.
Сортувати за
12

Нова марка Sanabelle (Санабель) належить німецькій корпорації Bosch (Бош) Tiernahrung GmbH & Co. KG. Всі виробничі потужності та сировинна база знаходяться у Німеччині. Корм для кішок Sanabelle (Санабель) сертифікований відповідно до європейських вимог якості та екологічної безпеки, також є підтверджуючі сертифікати для України. Сухий корм для кішок Sanabelle (Санабель) позиціонується компанією як харчування для тварин супер-преміум класу. Споживачу пропонується широкий асортимент, куди входять як корми для щоденного використання, так і спеціалізовані для тварин з особливими потребами.

Огляд основного асортименту

Насамперед, варто відзначити найширший асортимент рецептів щоденного корму для кішок Sanabelle (Санабель). Більшість виробників спостерігається звична картина, коли основна увага приділяється кішкам з особливими потребами. У той час, як здоровим та активним домашнім тваринам пропонується 2-3 максимум 5 смаків. Компанія Bosch (Бош) Tiernahrung пішла іншим шляхом. Виробник дає можливість вибрати та купити сухий корм для кішок Sanabelle (Санабель) більше десятка смаків. Починаючи від традиційних: ягняти, кролика, риби (лосося, форелі) та закінчуючи такими екзотичними, як м'ясо страуса.

Крім того, значно розширено кількість спеціалізованих напрямків для кішок з особливими потребами. Пропонується Bosch (Бош) Sanabelle (Санабель) корм для кішок наступних типів:

  • Для тварин із чутливим травленням;
  • Для догляду за шерстю чутливою шкірою;
  • Для стерилізованих тварин;
  • Для тварин, які ведуть малорухливий спосіб життя;
  • Для тварин із зайвою вагою тощо.

Склад та переваги

Сухий корм для кішок Sanabelle (Санабель) повністю відповідає заявленому типу супер-преміум. Джерелом білка є інгредієнти природного походження, зокрема:

  • Свіже темне м'ясо свійської птиці та білок з дегідрованого м'яса – не менше 21%;
  • Свіжа та дегідрована печінка – 5%;
  • Опціонально свіже м'ясо страуса, ягняти, кролика, яловичина до 4%.

За підсумками, загальна кількість білка тваринного походження в кормі становить не менше 30-35%, що відповідає вимогам до супер-преміум кормів.

Як джерело вуглеводів, практично у всіх кормах для кішок Bosch (Бош) Sanabelle (Санабель) використовується рис та рисове борошно, які найкраще засвоюються кішками. Дегідрований горох застосовується як біологічно активна добавка, для поліпшення травлення в мізерних кількостях, не більше 0,4%.

Джерелами жирних кислот та жирів виступає лляне насіння, жир лосося та жир птиці. Клітковина представлена буряковою пульпою без додавання фруктози та цукру


нагору