Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Royal Canin
Вік кошенята
Порода кішок Британська короткошерстна
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм Роял Канін для кошенят породи британська короткошерста

Сортувати за
180 грн.
162 грн.
Сортувати за

Породисті кішки/коти вимагають особливого підходу з дитинства, тому створення умов для формування особливостей, властивих даному виду, дуже важливо. Для британців – це, крім густої сяючої шерсті, добре розвинений скелет і міцна мускулатура, не кажучи вже про здоров'я, яке потрібне будь-якій тварині.

Харчування повноцінним кормом для британських кошенят Роял Канін дозволить виростити незвичайного красеня/красуню з міцним здоров'ям, бездоганною зовнішністю, з даними переможця виставок будь-якого рівня.

Роял Канін спеціально для кошенят британців

Роял Канін для шотландських кошенят належати до повнораціонного типу. Це означає, що в ньому враховані потреби тварини, що росте, у повноцінному харчуванні.

У ньому є все:

  • збалансоване співвідношення поживних речовин;
  • вітаміни;
  • мікроелементи;
  • амінокислоти;
  • інші нутрієнти.

Таким чином, до харчування малюка нічого не треба додавати. Достатньо купити спеціалізований корм і малюк розвиватиметься правильно і гармонійно.

Використання в раціоні вихованця корму для шотландських кошенят Роял Канін - це гарантія, що фаза зростання у тварини пройде без відхилень і за рік життя сформується:

  • повноцінний скелет та мускулатура. Тіло набуде сили, спритності, отримуючи адаптовану кількість білка, L-картинін, необхідний для обміну жирів, комплекс вітамінів, мінеральних речовин для зміцнення та розвитку кісток;
  • здорова система травлення. Харчуючись легко засвоюваними білками, органи шлунково-кишкового тракту не відчувають навантаження, а завдяки підтримці споживаних пребіотиків, в кишечнику встановиться перевага корисної мікрофлори;
  • зміцниться імунітет. Антиоксиданти, що входять до складу корму, посилять захисні сили організму.

Чому Роял Канін для британських кошенят – задоволення?

Виробники розробили оригінальну форму крокет, що враховує анатомічну будову зубів і ротової порожнини молодих особин, що розвиваються. Розгризаючи корм, вони очищають зуби від нальоту, виключають утворення зубного каменю та появу інфекцій на слизовій оболонці.

Текстура корму, що складається з крокету у вигляді півмісяця, ідеально підходять під щелепи маленьких вихованців. Саме тому годувати та вмовляти їх не доводиться, вони самі із задоволенням хрумтять смачним та корисним кормом.

Найкраще купити потрібну кількість сухого корму Роял Канін для малюків британців і не переживати за їхнє здоров'я. Найдоступніші ціни у нашому інтернет-магазині. Організована доставка по Києву та всій Україні.


нагору