Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Royal Canin
Призначення / властивості для чутливого травлення
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Роял канін для чутливого травлення для кошек

Сортувати за
195 грн.
176 грн.
Сортувати за

Деякі вихованці чутливі до їжі, і їх шлунково-кишковий тракт не може сприймати стандартний раціон. Для таких випадків найкраще купити Роял Канін для котів із чутливим травленням. На відміну від інших тварин, їхня слина не містить ферментів, які відповідають за початкове перетравлення їжі. Але в ній більше слизу, що сприяє легкому проковтуванню дрібних шматочків. Весь процес перетравлення у них відбувається у шлунку.

Чому Royal Canin краще за іншу їжу?

Концентрація шлункового соку у пухнастих улюбленців набагато вища, ніж у людини і дорівнює рН 2-4. Іноді процес травлення порушується у зв'язку з розвитком патології або з інших причин, які встановлює ветеринар – це може бути вроджена особливість, скупчення в кишечнику шерсті, стрес, наявність паразитів. У жодному з цих випадків не можна давати звичайний корм, тому що він нашкодить вихованцю. Роял Канін для кішок з чутливим травленням підходить при:

  • індивідуальній непереносимість кормів;
  • хвороби інфекційного характеру;
  • алергічні реакції на деякі компоненти;
  • діареї та інших порушеннях роботи ШКТ.

Продукт випускається у різному фасуванні. Чим більша упаковка, тим нижча ціна за кілограм корму, а зберігатися вона може тривалий час.

Royal Canin – користь та запорука здоров'я

Роял Канін для кішок з чутливим травленням сприяє правильній роботі ШКТ хвостатого улюбленця, усуває прояви, спричинені стресом, захворюваннями, алергією. У меню ідеально збалансовані корисні речовини, які благотворно впливають на самопочуття вихованця:

  • білки легко засвоювані – дозволяють краще засвоїти і переварити шматочки їжі;
  • пребіотики – відповідають за нормалізацію травлення, за рахунок стимуляції росту в кишечнику корисних бактерій;
  • білки тваринного походження – сприяють нормалізації ваги та збагаченню організму корисними вітамінами та мінералами, необхідними для щоденної активності;
  • вітамінний комплекс – складається з фолієвої кислоти, йоду, цинку, клітковини, які благотворно впливають на здоров'я ротової порожнини, шлунково-кишкового тракту, шерсті, шкірного покриву.

Випускається меню у твердих гранулах, з особливою структурою. Після розгризання і потрапляння в шлунок вони швидко розм'якшуються, не викликаючи подразнень слизової оболонки. Корм досить калорійний, завдяки чому зменшується обсяг порцій. А це у свою чергу знижує навантаження на шлунково-кишковий тракт.

У готовому меню вже все враховано, і немає інгредієнтів, здатних викликати прояви алергії. У них підтримується ідеальний баланс мінералів і вітамінів, які потрібні для підтримки здоров'я хвостатого друга. Щоб придбати в Києві корм для домашнього улюбленця, потрібно лише заглянути в каталог нашого інтернет-магазину. Замовлення доставляються по всій Україні, в найкоротші терміни з моменту оформлення замовлення.


нагору