Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Profine
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Profine (Профайн) для котів

Сортувати за
119 грн.
124 грн.
119 грн.
541 грн.
113 грн.
Сортувати за

Profine (Профайн) корм для кішок виробляється в Чехії та відноситься до продукції преміум-класу. Він підходить як для дорослих кішок, так і кошенят. Продукт надає позитивний вплив на здоров'я тварин, покращує зовнішній вигляд шерсті, надає домашнім вихованцям життєвої енергії та робить їх активнішими.

Чому профайн корм для кішок затребуваний серед власників домашніх тварин

Корм для кішок Profine (Профайн) має численні переваги:

  • є чудовим джерелом білка;
  • вважається чудовою вітамінною добавкою;
  • виготовляється лише з використанням натуральних консервантів.

До складу корму для кішок Profine (Профайн), купити який можна недорого, входять протеїни природного походження, а також різні мікро- та макроелементи, необхідні організму тварини для повноцінного функціонування. У невеликих кількостях продукт містить жири, натуральні смакові ароматичні добавки та інші корисні речовини.

Особливості корму для котів Profine (Профайн)

Профайн корм для котів характеризується гарною вологістю, тому після нього тварини не п'ють надто багато води. Також після вживання зазначеного продукту екскременти тварин не мають неприємного запаху завдяки наявності в його складі юкки.

Корм профайн для кішок можна вживати на регулярній основі. Він не викликає алергічних реакцій і підходить навіть тим тваринам, які мають певні проблеми зі здоров'ям.

Де придбати корм для котів Profine (Профайн)

Корм профайн для кішок реалізується у зручній упаковці та має тривалий термін зберігання. Він відповідає всім міжнародним стандартам якості та має всі необхідні сертифікати, що підтверджують його високий клас. Сухий корм для кішок профайн можна замовити в будь-якій необхідній кількості з доставкою по всій Україні. Цей продукт точно припаде до смаку домашнім вихованцям і позбавить їх власників від зайвого клопоту, пов'язаних зі складанням правильного та збалансованого раціону. У лінійці продукції є корми для молодих та дорослих кішок, а також для кастрованих та стерилізованих тварин.


нагору