Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Nutram
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Nutram (Нутрам) для котів

Сортувати за
279 грн.
252 грн.
261 грн.
306 грн.
238 грн.
259 грн.
Сортувати за

Корм для кішок Nutram займає лідируюче місце у рейтингу корисного та збалансованого харчування для тварин. Перевагами продукції вважаються лише натуральні інгредієнти, відсутність у складі штучних добавок та барвників. Nutram сухий корм для кішок допомагає вихованцям залишатися бадьорими та здоровими, а також забезпечує їм правильний та збалансований раціон. Він сприяє формуванню повноцінного імунітету, зміцнює кістки, покращує стан шерсті та зубів, а також налагоджує травлення.

Особливості продукції канадського бренду нутрам

Nutram корм для кішок, який можна купити в Україні за доступною ціною, відноситься до супер преміум класу. Серед його переваг слід виділити:

  • унікальний склад, що включає свіже м'ясо, фрукти та ягоди, овочі та трави;
  • збалансовані пропорції вітамінів, необхідні нормальної життєдіяльності організму тварин;
  • тривалий термін зберігання.

Корма Nutram – великий вибір для різних категорій тварин

Нутра корм для кішок розроблений з урахуванням індивідуальних особливостей домашніх вихованців. У лінійці представленої продукції можна підібрати харчування для:

  • кішок різних порід;
  • кошенят та літніх тварин;
  • вагітних тварин;
  • вихованців із проблемами травлення.

Нутра корм для котів створюється з урахуванням віку свійських тварин та специфіки стану здоров'я вихованців. Харчування оптимально підходить для кішок, які страждають на ожиріння, тому що містить інгредієнти, що мають низький глікемічним індексом.

Де придбати оригінальний корм для кішок Nutram

У нашому інтернет-магазині можна корм для кішок нутро мікс купити з доставкою по Києву та іншим містам країни. Ми пропонуємо сертифіковану продукцію для тварин, яка відповідає високим стандартам якості та безпеки.

У нас ви зможете корм для котів нутро мікс купити в будь-якій необхідній кількості за доступними цінами. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то наші кваліфіковані менеджери дадуть вам відповідь на них і допоможуть вибрати відповідний корм для кішок нутра мікс.


нагору