Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Josera
Призначення / властивості для кастрованих / стерилізованих
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Йозера для стерилізованих котів

Сортувати за
240 грн.
230 грн.
Сортувати за

Стерилізація - це хірургічне втручання, яке робиться з метою зупинки репродуктивної функції. Операція не представляє небезпеки для здоров'я вихованця, але після її проведення, а потім і протягом усього життя, необхідно стежити за його харчуванням. Josera для стерилізованих кішок - це готовий корм, який виготовляється спеціально з урахуванням всіх особливостей розвитку кішок після кастрації.

Джосера - відмінний корм для домашніх вихованців

Після операції з видалення репродуктивних органів у тварин змінюється гормональний фон. Зараз калорії та поживні речовини, які раніше витрачалися на потомство, не спалюються, тому хвостаті друзі стають схильними до ожиріння. Щоб цього не сталося, рекомендується купувати Josera для кастрованих котів. Готове меню запобігає розвитку таких проблем, як:       

  • збільшення ваги;       
  • поява піску і каменів в сечовому міхурі та нирках; ·        
  • запори та нерегулярний стілець;        
  • гепатит і цироз печінки;        
  • порушення роботи шлунково-кишкового тракту.

Корм Josera для кастрованих котів створений з натуральних компонентів. При його розробці враховуються особливості потреб вихованців, які перенесли операцію з видалення репродуктивних органів. У лабораторії чітко підбирається кількість поживних речовин, які підтримають здоров'я чотириногого, і сприятимуть довгому, активному життю.

Чому кішки люблять Джосера

Josera для кастрованих котів випускається в сухому і вологому вигляді. Гранули мають помірну твердість, і легко розчиняються в шлунку, під впливом ферментів. Шматочки м'яких подушечок містять багато вологи, яка так необхідна тварині, адже при зниженні фізичної активності вихованець споживає менше рідини.

Спеціальні дієти містять більше корисних речовин, ніж стандартні меню. Це пов'язано з тим, що вихованці зменшують добову порцію, шляхом меншої активності. Але вітамінів і мінералів там більше, адже пухнастому другу потрібно правильно розвиватися. Корм JOSERA для стерилізованих кішок містить такі корисні речовини:

  • Комплекси Омега-3, Омега-6 - відповідають за здоров'я шкіри, шерстяного покриву, імунної системи; 
  • DL-мелатонін - виводить токсини з печінки та інших органів, розщеплює жири, сприяє гарній роботі всього організму; 
  • ягідні екстракти - сприятливо впливають на сечостатеву систему тварини, перешкоджаючи утворенню каменів в нирках і сечовому міхурі;
  • пробіотики - підтримують нормальну мікрофлору шлунково-кишкового тракту, покращуючи травлення;
  • клітковина - покращує мікрофлору кишківника, сприяючи нормалізації стільця.

Щоб купити корм для кастрованих котів Josera в Києві, відвідайте інтернет-магазин. В асортименті є багатий вибір готових раціонів, які стануть запорукою щасливого і повноцінного життя вихованця. Доставлення замовлень здійснюється по всіх містах України.


нагору