Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Hill's
Вік кошенята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Hill's для кошенят

Сортувати за
209 грн.
Сортувати за

Кошенята – дивовижні істоти. Вони допитливі, грайливі, кмітливі та милі. З ранніх років ці тварини захоплюють своїх власників грацією та спритністю. Для того, щоб малюк активно розвивався і залишався веселим, продовжував гратися із задоволенням, дуже важливо вибрати корисний раціон.

Важливі аспекти вибору корму

  • Не можна годувати однаково кошенят та дорослих тварин. Баланс необхідних інгредієнтів значно відрізняється. Їжа дорослої тварини має менше білка, який дуже потрібен організму, що росте. При цьому вагітних кішок часто дозволяється годувати тим же видом, що й кошенят.
  • Розмір гранул відрізняється. Для малюків виробники створюють менші шматочки.
  • Корм для дорослих малюкові можна починати давати лише після 8-12 місяців. Протягом 1-2 тижнів потрібно поступово підсипати його в миску, щоб запобігти проблемам з боку шлунково-кишкового тракту.

Корм Хіллс для кошенят має збалансований склад і допоможе пухнастому малюку рости у відповідному віці темпі. Важливо звернути увагу, що обсяг їжі з віком тварини збільшується. Для правильного формування та роботи внутрішніх органів кошеня слід не забувати вчасно збільшувати дозу.

Переваги сухого корму Хіллс для кошенят

  • Правильний баланс білків, жирів та вуглеводів - хороша база для формування всіх органів та систем молодої тварини.
  • Наявність антиоксидантів – допомога у зміцненні імунітету.
  • Такі елементи як натрій та фосфор обов'язково входять до складу у потрібних пропорціях для уникнення проблем зі здоров'ям у майбутньому.
  • Риб'ячий жир, вітаміни, мінерали сприяють зміцненню кісток і зубів, повноцінній роботі головного мозку, покращенню зору та оздоровленню шерсті.
  • Консистенція та розмір гранул ідеальні для молочних зубів. Допомагають запобігати проблемам з щелепами.
  • Обов'язковий елемент – клітковина, яка допомагає травленню.
  • Основні інгредієнти - м'ясо курки, індички, є варіанти з тунцем - легкозасвоювані білки, які є гарним будівельним матеріалом для м'язів малюка

Ви можете вибрати відповідний варіант корму для кошенят Хіллс за доступною ціною з доставленням в нашому інтернет-магазині з урахуванням усіх факторів для повноцінного розвитку Вашого вихованця. Будь-яке місто України також має можливість доставлення Новою поштою.


нагору