Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Hill's
Призначення / властивості для кастрованих / стерилізованих
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Hill's для стерилізованих кішок

Сортувати за
249 грн.
239 грн.
239 грн.
Сортувати за

Господарі часто стерилізують своїх домашніх вихованців. З одного боку, цей крок рятує від проблем із мітками у квартирі, але, з іншого, додає складності у виборі правильного раціону.

Проблеми стерилізованих тварин

  • У котів через природні особливості будови та звичок може розвинутися сечокам'яна хвороба.
  • Через зміну рівня гормонів знижується фізична активність, внаслідок чого у тварини виникають проблеми з вагою, що погіршує її здоров'я.

Переваги сухого корму для стерилізованих кішок

  • Дотримання балансу білків, жирів та вуглеводів для підтримки ваги в нормі. У таких кормах використовують дієтичні види м'яса, що легко засвоюються (ягнятину, індичку, курятину).
  • Захист від утворення каменів та піску в сечостатевій системі тварини шляхом зменшення сполук магнію, фосфору та кальцію, а також додавання натрію.

Важливий момент при використанні будь-якого сухого корму

Звертати увагу на те, скільки п'є ваш улюбленець. Нестача рідини призводить до хвороб сечовидільної системи. Тому слідкуйте за тим, щоб у кота завжди був доступ до чистої води.

Особливості, на які варто звернути увагу під час вибору корму

  • Супер-преміум корма Hills мають знижений рівень магнію, фосфору та солей кальцію – це важливо особливо для котів. Річ у тому, що при високих показниках цих речовин в їжі дуже легко розвивається сечокам'яна хвороба. Переважно це стосується саме особин чоловічої статі через особливості будови.
  • В якості основного інгредієнту в кормах Хіллс sterilised пропонуються курка або індичка. Дієтичні сорти в цьому випадку допомагають тваринам не набирати зайвої ваги. У них збалансовані білки, жири та вуглеводи, така їжа буде чудовим джерелом енергії та здоров'я для пухнастого улюбленця.
  • Деякі корми цієї марки містять м'ясо тунця, часто зустрічається риб'ячий жир. Деякі види риби (морської), а особливо певні її частини у правильній кількості корисні для здоров'я шерсті та шкіри.
  • Вміст необхідних вітамінів і мікроелементів для підтримки здоров'я всіх систем і органів, таких як L-карнітин, який допомагає через закислення жирів звільнити більше енергії, щоб вихованець став активнішим і не втрачав при цьому м'язову масу, а лише позбавлявся зайвої ваги.
  • У складі кормів часто зустрічаються овочі. Це клітковина, яка також допомагає виведенню з організму непотрібних продуктів, токсинів та вовни.

Вибір сухих кормів для таких випадків.

Бренд Хіллс для стерилізованих кішок пропонує кілька варіантів. Заглянувши в наш інтернет-магазин, Ви легко оберете і купите відповідний за доступною ціною.


нагору