Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Happy Cat
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Happy Cat (Хепі Кет) для котів

Сортувати за
1348 грн.
247 грн.
882 грн.
928 грн.
Сортувати за

Торгова марка Happy Cat (Хепі Кет) була зареєстрована у Німеччині у 2002 році. Однак, як стверджують представники компанії, історію їх підприємства можна простежити аж до кінця XVIII століття. Саме в цей час у невеликому німецькому містечку Верінген почало працювати сімейне підприємство сухих злакових пластівців, що випускалися. Після того, як їх змішували з висушеним м'ясом такий склад пропонувався покупцям як універсальний корм для домашніх тварин. Згодом технологія виробництва та рецептура суттєво ускладнилися, стався поділ на корми для котів та собак. Починаючи з 2010 року, корм Happy Cat (Хепі Кет) для котів визнаний одним із найкращих у Європі та експортується до 66 країн світу, у тому числі й в Україну.

Асортимент та склад

Компанія виробляє повний асортимент товарів для тварин, серед яких особливою популярністю користується сухий корм для кішок Happy Cat (Хепі Кет). При цьому власнику кішки пропонується досить широкий вибір у різних напрямках. Можна купити корми наступних типів:

  • Окремо для дорослих котів та кішок;
  • Для тварин із надмірною вагою;
  • Корм для котів Happy Cat (Хепі Кет) зі збільшеною кількістю клітковини для профілактики вовняних грудок;
  • Для стерилізованих тварин;
  • Для чутливих котів та тварин проблеми шлунково-кишкового тракту;
  • Для кошенят (починаючи з п'ятого тижня).

Що стосується складу та інгредієнтів, що використовуються, то використовуються тваринні білки. Продукція компанії за всіма параметрами відноситься до преміум-класу. Як основний інгредієнт використовуються тваринні білки. Сировиною служать м'ясо птиці (курка, качка) 20-30%, тварин (кролик, ягня, яловичина) 15-25% у рибних сухих кормах основним інгредієнтом є лосось до 30%. Також як джерело протеїнів тваринного походження використовуються яйця та субпродукти.

ВАЖЛИВО! Відсоткове співвідношення інгредієнтів може змінюватись в залежності від рецепту. Проте загальний обсяг білків тваринного походження не знижується менш як 30% від загальної маси сухого корму.

З інших інгредієнтів можна відзначити:

  • Як джерело вуглецю використовується рисове і кукурудзяне борошно, а також кукурудзяні та картопляні пластівці.
  • Клітковина - бурякова та яблучна пульпа,
  • Насичені жирні кислоти - курячий та качиний жир;
  • Як натуральні антиоксиданти виступають токофероли.

Варто відзначити відсутність у складі глютену, сої, а також інших рослинних джерел білка.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити корм для кішок Happy Cat (Хепі Кет) за найбільш доступною ціною, а також замовити доставку в будь-який населений пункт України.


нагору