Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Grandorf
Вік кошенята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Grandorf для кошенят

Сортувати за
Сортувати за

Корма Грандорф для кошенят

При виборі готового раціону для кошеняти важливо приділити особливу увагу харчовій цінності продукту, не варто орієнтуватися на вартість або смак. У період розвитку малюка харчування має бути повноцінним, адже саме зараз закладається стійкість організму до хвороб.

Холістик корм - це профілактика багатьох поширених захворювань, які можуть виявитися значно пізніше.

Грандорф – правильне харчування для кошенят

Корм належати до класу холістик. Він дозволяє виростити красиву, активну, а головне здорову тварину.

У складі корму Грандорф для кошенят використовують поєднання дегідрованого та свіжого обсмаженого фермерського м'яса з додаванням зелені та овочів. З однієї порції вихованець отримує необхідну кількість натурального білка.

Виробник не використовує субпродукти, курку, інгредієнти, що викликають харчову нестерпність. Харчування повністю безпечне, навіть якщо порода спочатку має схильність до алергічних реакцій.

У складі немає дешевих наповнювачів: кукурудзи чи пшениці. Натомість використовуються поживні добавки, що сприяють правильному формуванню травлення.
Раціон вже збалансований за вітамінами, антиоксидантами, мікроелементами, амінокислотами.

Купити Грандорф - це означає, подарувати своєму маленькому другові можливість стати щасливою твариною.

Чому Grandorf такий важливий для харчування кошенят?

Збалансовані корми типу Холістик – справжній подарунок усім дбайливим господарям. Це зручна та збалансована дієта, де враховані всі тонкощі котячої трапези.

Корма Grandorf для кошенят розроблені з урахуванням усіх тонкощів розвитку організму, що росте, а також смакових уподобань. Тому у господаря не виникає проблем із годуванням, вихованець радує відмінним апетитом.
Грандорф запобігає проблемі випорожнення кишківника або іншого виду розладу травлення, оскільки не містить злакових культур.
Сьогодні Грандорф можна купити за прийнятними цінами в нашому інтернет-магазині в Києві з доставкою по всій Україні. Що робить догляд за тваринами ще простіше та доступніше.


нагору