Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Grandorf
Призначення / властивості для кастрованих / стерилізованих
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Grandof для стерилізованих кішок

Сортувати за
Сортувати за

Стерилізація – найчастіше необхідне втручання у життєдіяльність організму тварини. Вона дозволяє запобігти тічкам, пов'язаним з цим незручностям, стає ефективною профілактикою розвитку онкології репродуктивних органів. Після процедури слід  перейти на харчування Грандорф для стерилізованих кішок.

Чим радує холістик Grandof

  • Корм для стерилізованих кішок грандорф дозволяє зменшити ризик виникнення ожиріння, сечокам'яної хвороби та інших патологій, що виникають при неправильному харчуванні незалежно від проведеної процедури.
  • Грандорф для стерилізованих кішок включає повний набір мікро, макроелементів, вітамінів, антиоксидантів, які сприяють здоровому травленню за прийнятною ціною.
  • До складу корму входить свіже та дегідроване м'ясо з фермерських господарств, а також зелень та овочі. Співвідношення компонентів забезпечує повноцінне насичення організму протеїном, підтримуючи м'язовий тонус, роботу серця.
  • Відсутність пшениці, кукурудзи, сої, рослинних жирів, курки, кісткового борошна, субпродуктів нормалізує роботу ШКТ. Низький вміст вуглеводів також показано після видалення репродуктивних органів.
  • Збалансований вміст жирних кислот Omega запобігає руйнуванню суглобів, покращує стан шерсті. Крім цього, до складу входить профілактичний комплекс хондропротекторів, що сприяє збереженню рухливості суглобів.
  • Грандорф для кастрованих котів містить зменшену кількість жиру, допомагаючи контролювати збереження оптимальної ваги. Це дозволяє регулювати обсяг їжі без переїдання. Норма вказана на упаковці, підсумкова кількість частування підбирається індивідуально.

Grandorf – харчування та профілактика

Багато захворювань легко запобігти достатньо купити Grandorf, так можна уникнути поширених розладів систем організму, які вкорочують життя улюбленців. Grandorf для стерилізованих кішок – це можливість радувати вихованця смачною збалансованою їжею. Адже своєчасна профілактика краща за будь-які ліки. Сьогодні органічне харчування Холістик можна купити у нашому інтернет-магазині у Києві за прийнятними цінами з доставкою по всій Україні.


нагору