Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Gemon
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Gemon (Джемон) для котів

Сортувати за
Сортувати за

Корм для кішок Gemon (Джемон) преміум класу виробляється в Італії та використовується для харчування тварин різних порід та вікових груп. Використовувані у складі компоненти мають натуральне походження та виробляються з якісної сировини, що забезпечує всі потреби вихованців.

Переваги сухого корму Гемон для котів

Дане харчування має досить велику популярність серед власників кішок, що обумовлено наявністю певних переваг, характерних для такого корму.

  • Доступна вартість, що дозволяє використовувати корм Гемон для котів для щоденного харчування.
  • Широкий асортимент продукції, серед якої можна знайти і сухі корми, і консерви, різні добавки.
  • Gemon (Джемон) корм для кішок відрізняється великим вмістом вітамінів, мінералів та корисних жирних кислот, які необхідні для правильного розвитку тварин.
  • Як джерело вуглеводів використовуються натуральні продукти рослинного походження, що містять велику кількість корисних речовин.
  • Gemon (Джемон) сухий корм для кішок виготовляється з натуральних м'ясних та рибних продуктів високої якості.

Який корм для кішок Gemon (Джемон) купити в Києві

Вибір конкретного виду корму залежить насамперед від віку кішки, а також від способу її життя. Важливе значення має і порода вихованця, для якої характерні ті чи інші особливості зростання та розвитку. При цьому необхідно Gemon (Джемон) корм для кішок купити в Україні такого типу, який повною мірою забезпечуватиме вихованця всіма необхідними йому на певному етапі життя елементами.

Кожна кішка може мати свої особливості розвитку, які вимагають особливо ретельного підбору правильного харчування харчування. Так, в лінійці кормів даного виробника можна знайти харчування для кошенят, для дорослих або кішок похилого віку, а також для кішок після стерилізації. Найчастіше, як основний компонент у харчуванні такого типу використовується м'ясо птиці, яке є легшим у порівнянні з іншими видами білка. Це забезпечує його краще засвоєння та насичення організму тварини достатньою кількістю енергії. Також корисним інгредієнтом є риба, яка містить величезну кількість мінералів і вітамінів, а також інших речовин, корисних для здоров'я кішок.

В асортименті продукції можна знайти і різні вітамінні добавки, які можуть використовуватися як додаткове джерело корисних речовин для більш активних тварин. При цьому вони відрізняються більшою енергетичною цінністю і містять корисні інгредієнти в концентрованому вигляді.


нагору