Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Brit Care
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Brit Care (Брит Кеа) для котів

Сортувати за
12
768 грн.
Сортувати за
12

Brit Care (Брит Кеа) - торгова марка, що належить чеській компанії VAFO PRAHA sro, яка була заснована в 1994 році. Усі виробничі потужності та сировинна база розташовані у Чеській республіці. На даний момент компанія володіє трьома заводами з виробництва кормів та ласощів для тварин. Сукупний обсяг виробництва становить 45 тис. тонн на рік. При цьому корм Brit Care (Брит Кеа) для кішок поставляється по всьому світу – 48 країн, включаючи Україну. Компанія позиціонує свою продукцію як супер-преміум клас. Однак, судячи з складу: відсутність сої, синтетичних харчових добавок та ГМО продуктів, а також використання свіжої ягнятини, лосося, телятини, оленини та інших натуральних інгредієнтів тваринного походження корм для кішок Brit Care (Брит Кеа) можна віднести до початкової групи холістиків.

Особливості складу

Brit Care (Брит Кеа) – сухий корм для кішок має у своєму складі не менше 43% м'яса ягняти. Як смакові добавки також використовуються природні інгредієнти, наприклад, жир лосося і сушені яблука. Клітковина представлена рисом, що пройшов спеціальну обробку.

У нашому інтернет-магазині можна купити корм Brit Care (Брит Кеа) для котів різних типів призначених для тварин різного віку, порід та ступеня активності. Також є окремі лінійки, що належать до класу холістик: рибні - "Лосось картопля" та м'ясні - "Дичина та картопля" які не мають зернового наповнення. Вони рекомендуються тваринам із проблемним або болючим шлунково-кишковим трактом, а також під час відновлення після хвороби.

Вибираючи, який саме корм Brit Care (Брит Кеа) для котів купити в Києві, зверніть увагу на наступні критерії:

  • Для кошенят;
  • Для активних тварин із куркою чи лососем;
  • Для стерилізованих тварин;
  • Для тих, хто старіє або веде малорухливий спосіб життя.

Переваги використання

Якщо проаналізувати сукупність завірень виробників та відгуки, сухий корм для кішок Brit Care (Брит Кеа) Cat має такі переваги:

  • Нормалізує роботу кишківника. У складі є спеціальні пребіотики та олігосахариди, що забезпечують оптимальне середовище для розвитку корисної мікрофлори кишківника та пригнічують діючі на патогенні мікроорганізми. Такий комплекс забезпечує покращену засвоюваність поживних речовин;
  • Підвищує імунітет. Підбір інгредієнтів виконується у такий спосіб, щоб мінімізувати ймовірність алергічних реакцій у тварин. Також до складу включені жирні кислоти (омега 3 та 6), а також комплекс мінералів та вітамінів, отримані шляхом переробки природних компонентів.
  • Ціна корму для кішок Brit Care цілком доступна, особливо в порівнянні з продукцією інших європейських виробників, яка має порівняні характеристики та якість.

нагору