Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд BonaCibo
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм BonaCibo (БонаСібо) для котів

Сортувати за
Сортувати за

Сухий корм для кішок BonaCibo - забезпечує здорове енергійне життя вашого вихованця. Виготовлений за найновішими технологіями із найсвіжішої сировини високої якості, відповідає європейським або міжнародним стандартам.

Інформація про виробника

Виробник корму – турецька компанія Кагатай, займає лідируючі позиції у галузі виробництва харчування для домашніх тварин у регіоні. Фірма є сімейним підприємством родини Кагатай, що існує з 1982 року. Більшість інгредієнтів надходить із підприємств, що належать концерну, решта імпортується з усього світу, причому поставляється виключно сировину найвищої якості. На всіх стадіях виробництва існує багатоступінчастий контроль за відповідністю міжнародним нормативам виробництва кормів для тварин.

Принципи роботи компанії включають створення умов активного життя вихованців, контроль рівня енергії, оптимізація імунітету високому рівні, забезпечення довголіття, і навіть гостроти зору.

Сухий корм для кішок БонаСібо: особливості раціонів

Коти відрізняються вибагливістю в їжі. Якщо їм не подобається смак корму, він виготовлений із неякісних чи несвіжих компонентів, вони ніколи не стануть його їсти. Корми БонаСібо користуються величезним успіхом у котів усіх порід та вікових груп.

Збалансований сухий корм бренду розроблено, вдосконалено та рекомендовано всесвітньо відомим американським дієтологом Девідом Саузі. Рецептура відповідає всім поживним потребам чотирилапих улюбленців. Корм відрізняється від аналогічних товарів такими особливостями:

  • Наукові формули корму мають ідеальний баланс усіх життєво важливих показників: поживна цінність, калорійність, співвідношення білків, жирів, вуглеводів, вміст мікроелементів та інших;
  • Висока якість забезпечують 300 фізичних та 100 хімічних аналізів продукції на всіх етапах виготовлення;
  • Технологічні стандарти, постачальники компонентів є незмінними протягом довгих років;
  • Компанія відкрита відгуками клієнтів про свою продукцію, корегує та покращує діяльність для комфорту заводчиків та пухнастих вихованців;
  • Тварини, які харчуються кормом, не мають проблем зі здоров'ям, їх фізіологічні параметри навіть покращуються.

Унікальний компонент проти старіння

Для зменшення впливу природних процесів старіння на свійських тварин, підтримки багаторічних зв'язків між власниками та їхніми вихованцями компанією розроблено унікальний комплекс Phenomind на основі натуральних природних компонентів.

Літній вік чотирилапого улюбленця тягне за собою зниження активності, втрату пам'яті, надмірну залежність від факторів навколишнього середовища. Збагачуючи корми компонентом Phenomind, розробники збільшили кількість поліфенолів, які перешкоджають регресії пам'яті, захищають когнітивні здібності котів.

Комплекс розроблений на основі екстрактів винограду та чорниці, що містять величезну кількість корисних речовин, вітамінів, мінералів. Комплекс повністю натуральний, безпечний для тварин сертифікований для масового застосування в кормах.

Купити сухий корм для котів BonaCibo в інтернет-магазині "Зоодом Бегемот"

Наш магазин пропонує збалансований сухий корм для котів БонаСібо від відомого турецького виробника. Купуючи сертифікований товар найвищої якості, ви дбаєте про міцне здоров'я, активне довголіття, гарний настрій пухнастого вихованця. Пропоноване харчування зручно у використанні, зберіганні, має доступну для будь-якого господаря ціну, відповідає міжнародним стандартам якості.

Запрошуємо ознайомитись з нашим каталогом та оформити замовлення!


нагору