Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Arden Grange
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Arden Grange (Арден Грандж) для котів

Сортувати за
890 грн.
930 грн.
890 грн.
Сортувати за

Компанія Arden Grange була заснована в 1981 році Гріхом і Уенді Стівен, які є професійними заводчиками собак. Спочатку на стратегію компанії була спрямована на випуск продукції вищої якості, що зайняла нішу супер-преміальних кормів. Виробничі потужності розташовуються на південному сході Англії в містечку Брайтон, тут знаходиться і сировинна база. Корм для кішок Arden Grange вийшов на світовий ринок у 1996 році і одразу ж завоював популярність. Він позиціонується як натуральний, гіпоалергенний корм супер-преміум класу та за відгуками численних користувачів повністю відповідає заявкам виробника. На даний момент торгова марка належить доволі відомої корпорації, яка займається випуском товарів для тварин – Leander International Pet Foods Ltd.

Асортимент та склад

В асортименті компанії представлений сухий корм для кішок Arden Grange, так і консервовані корми. Лінійки розподіляються за віком: Kitten і Adult Cat для кошенят і дорослих котів відповідно, а також звичайні, гіпоалергенні (Sensitive) та дієтичні (Light) для тварин, які мають зайву вагу та ведуть малорухливий спосіб життя.

Склад корму для кішок Арден Гранж в залежності від призначення і істотно відрізняється. Наприклад, один з кормів лінійки Sensitive з океанічною рибою та картоплею має у своєму складі не менше чверті свіжої білої риби, а також близько чверті борошна з білої риби та цільне яйце. Таким чином, не менше половини всіх інгредієнтів представлені у вигляді тваринних білків, які істотно краще засвоюються котами, ніж білки рослинного походження.

Крім того, корм Arden Grange для кішок має широкий спектр різноманітних добавок. Починаючи від екстракту дріжджів, солодового екстракту, а також унікального розробленого фахівцями компанії комплексу ЧСЧ, що включає комплексну добавку корисну для шерсті та кісток тварини, а також істотно підвищує його імунітет.

Переваги використання

Якщо ви сумніваєтеся, чи варто купити корм Арден Гранж для котів, то переваги продукція цього бренду, зібрані з відгуків численних власників домашніх тварин, говорять самі за себе:

  • Як джерело білка використовуються тільки риба та м'ясо;
  • У складі немає злакових: пшениці, вівса, кукурудзи тощо, які ускладнюють засвоюваність їжі;
  • Багатий вітамінний та мінеральний склад, сприяє підвищенню імунітету та покращує здоров'я тварини;
  • Для збереження використовуються консерванти лише натурального походження – токофероли.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити корми для кішок Arden Grange, які представлені в широкому асортименті, для тварин усіх порід та вікових груп. Ми представляємо найкращі пропозиції щодо ціни продукції для тварин, а також розсилаємо придбаний товар по всій території України.


нагору