Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Acana
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Acana (Акана) для котів

Сортувати за
379 грн.
284 грн.
379 грн.
284 грн.
421 грн.
315.75 грн.
379 грн.
284 грн.
421 грн.
316 грн.
421 грн.
295 грн.
Сортувати за

Сухий корм для кішок Acana максимально відповідає потребам домашніх хижаків у протеїнах, у складі раціонів 75% становлять м'ясо або риба найвищої якості. Додатковими інгредієнтами є джерела харчової клітковини та мікроелементів – овочі, фрукти, трави. Живлення Акана не містить шкідливих для здоров'я пухнастих вихованців зернових, картоплі, джерел рослинного білка.

Інформація про виробника

Продукт розроблений та поставляється канадським концерном Champion PetFoods, що займається виробництвом харчування для котів та собак. Асортимент товару відрізняється високою якістю, а також екологічністю. Використовувані інгредієнти максимально задовольняють потреби організмів наших тварин у поживних речовинах.

Основний принцип виробництва - наближення до раціону тварини у первозданній природі. Еволюційний вибір вихованців відбито у складі корму, де більшість - це свіже м'ясо чи риба з канадських ферм. Деяка незначна частка сировини є хрящами чи внутрішніми органами, оскільки у природі кішки найчастіше поїдають свій видобуток без залишку.

Четверта частина складу продукту представлена низькоглікемічними добавками овочів або фруктів, що не викликають різких стрибків глюкози в крові. Корм Акана добре насичує, дає величезну кількість енергії.

Сухий корм для кішок Акана: різновиди

В асортименті представлені:

 • Wild Prarie (курка, індичка);
 • Grasslands (ягня, качка, індичка);
 • Pacifica (окунь, оселедець, камбала, хек, сардина).

Живлення адаптоване для індивідуальних потреб хижака будь-якого віку, розміру чи породи. Сухі корми Акана відмінно підходять для мейн-кунів і сфінксів.

Склад котячих кормів

Зміст м'ясної чи рибної складової заснований на принципі “видобуток цілком”, тому свіже натуральне м'ясо чи риба доповнені нутрощами, які є багатим джерелом мікроелементів та вітамінів.

Штучних добавок, ГМО, бобових чи зернових у кормі немає зовсім. Вони не є необхідними, а лише надмірно навантажують травлення.

Щоб розрахувати необхідний норматив продукту на прийом їжі, можна скористатися зручним калькулятором, розміщеним на упаковці разом з докладним описом.

Рейтинги кормів Acana

Корми бренду давно стійко займають лідируючі позиції у світових рейтингах найякіснішого здорового харчування для домашніх кішок. Склади незмінно отримують найвищі оцінки провідних експертів-дієтологів, професійних заводчиків, ветеринарів та простих покупців. Представники компанії декларують політику відкритості зауваженням чи критиці. щоб зробити продукцію ще кращою, якіснішою, затребуванішою. Це допомагає компанії впевнено просуватися шляхом створення найкращого та корисного харчування для чотирилапих вихованців. Корм акана для сфінксів та мейн куна відповідає всім вимогам до кормів цих порід.

Переваги кормів

 • Цілком натуральні інгредієнти, без ГМО;
 • відсутність дешевих додаткових добавок; субпродуктів, перемелених кісток, борошна;
 • Низький вміст вуглеводів;
 • Оптимальна присутність у продукті вітамінно-мінерального комплексу;
 • У складі свіжі овочі, фрукти, корисні чи лікарські рослини;
 • Мінімізація простих цукрів та порожніх калорій;
 • Ідеальна збалансованість продуктової лінійки;
 • Гіпоалергенність.

Купити сухий корм для котів Acana в інтернет-магазині "Зоодом Бегемот"

Наш магазин пропонує збалансований сухий корм для котів Акана від відомого канадського виробника. Купуючи сертифікований товар найвищої якості, ви дбаєте про міцне здоров'я, активне довголіття, гарний настрій пухнастого вихованця. Пропоноване харчування зручно у використанні, зберіганні, має доступну для будь-якого господаря ціну, відповідає міжнародним стандартам якості.

Запрошуємо ознайомитись з нашим каталогом та оформити замовлення!


нагору