Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Призначення / властивості при алергії і харчовій непереносимості
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
вид консерви
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Ветеринарні корми при алергії та харчовій непереносності для котів

Сортувати за
46 грн.
41.4 грн.
Сортувати за

Харчова алергія у домашніх кішок є дуже частою проблемою, що призводить до дерматологічних та травних захворювань. Захворювання можна успішно контролювати правильно підібравши гіпоалергенні корми для котів. Швидко та успішно купуються свербіж шкіри, блювання, діарея та інші симптоми хвороби.

Коли необхідно купувати гіпоалергенний корм для котів

Схильність до алергії передається у тварин у спадок. Перші негативні симптоми можуть виникнути у кошенят вже з півроку, але зазвичай хвороба виявляється у віці від 2 до 4 років.

Причиною харчової алергії є негативна реакція імунітету певний компонент корму. Найчастіше це білковий інгредієнт рослинного чи тваринного походження: курка, яловичина, риба, пшениця чи інші.

Домашні тварини дуже чуйно реагують на присутність у продукті антибіотиків, регуляторів росту, хімічних речовин, які широко використовуються в сучасному сільському господарстві. Тому для чутливих вихованців рекомендується протиолергенний корм для кішок найвищого класу, підтвердженої безпечної натуральності.

Симптоми харчової алергії

 • Шкірний свербіж.
 • Вогнищева алопеція.
 • Сухість шкіри, поява лупи.
 • Дерматологічні ураження шкірних покривів.
 • Блювота, нудота, підвищене газоутворення.
 • Жага.
 • Втома, апатія.
 • Розлад шлунку.
 • Зовнішній отит.

Гіпоалергенний лікувальний (ветеринарний) корм для котів

Для тварин, що мають підтверджений діагноз, розроблений сухий корм для кішок при алергії класів супер-преміум і холістик. Він наближений до оптимально природного раціону тварини у природі, складається з натуральних продуктів найвищої якості.

У складі продукції обмежують:

 • глютен;
 • джерела білка;
 • молокопродукти, яйця чи дріжджі.

Корми мають маркування із зазначенням обмежень. а також повну інформацію щодо складу.

Як вибрати відповідний антиалергенний корм для котів

При підборі продукту проконсультуйтеся з лікарем-ветеринаром. Він порекомендує марку корму, що оптимально підходить вашому вихованцю з урахуванням стану здоров'я, віку та особливостей породи.

До виявлення алергену, що викликає порушення здоров'я тварини, купуйте монобілкові корми, що містять мінімум компонентів. Після закінчення медичної діагностики, виявивши алергічний збудник, ви можете підібрати повноцінний раціон. При переведенні вихованця на нову дієту, вологий або сухий корм для алергічних кішок, контролюйте стан тварини, оскільки у тварин-алергіків є схильність до розвитку реакції на багато компонентів їжі.

Пам'ятайте, що позитивна динаміка з'явиться лише через 2-3 тижні прийому спеціалізованого продукту. За відсутності змін стану вихованця рекомендується продовжити вибір оптимального раціону.

Купити гіпоалергенний корм для кішок

Інтернет-магазин Зоодом "Зоодом Бегемот" (Київ, Україна) має у продажу корми для кішок при харчовій алергії від відомих світових виробників у широкому асортименті. Раціони відрізняються складом, що повністю виключає компонент, що провокує алергічні реакції. Спеціалізований протиалергічний корм для кішок не є ліками від харчової непереносності, він служить виключно для контролю захворювання. Продукти рекомендовані для обмежувальної дієти, а також як запобіжний засіб профілактики хвороби. Заводчикам гарантується:

 • сертифікат відповідності міжнародним вимогам щодо якості продукції;
 • зручне у тривалому зберіганні, дозуванні, а також транспортуванні упаковка;
 • багатий вибір спеціалізованої лінійки;
 • доступна вигідна ціна.

Придбати протиалергенний корм для кішок можна оптом та в роздріб. Доступний самовивіз чи швидка дбайлива доставка за адресою проживання покупця. Приймаються будь-які форми оплати замовлення.

Подбайте про здоров'я та довголіття домашнього улюбленця!


нагору