Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд FURminator
Ціна

бренд
Більше Меньше
тип шерсті
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Інструмент для вичісування котів FURminator (Фурмінатор)

Сортувати за
Сортувати за

Линяння – це природний процес, який супроводжує тварин протягом усього життя. Через те, що шерсть домашніх вихованців періодично випадає і змінюється на новий, багато власників кішок змушені регулярно очищати меблі та верхній одяг перед виходом із дому. Якісний гребінець для кішок фурмінатор допоможе вирішити цю проблему. За допомогою цього унікального приладу можна вичісати навіть найщільніший підшерстя у свійських тварин. За своєю конструкцією гребінець фумінатор для кішок нагадує триммер. Вона оснащена зручною гумовою ручкою та густими сталевими зубчиками.

Особливості пристрою

Висока ефективність інструменту полягає у його особливій конструкції. Леза, виготовлені з нержавіючої сталі, глибоко проникають у шари вовняного покриву. Вони захоплюють відмерлі волоски і витягують їх на поверхню і при цьому не ушкоджують осьові. Надійний та безпечний гребінець для кішок FURminator має численні переваги:

  • висмикує тільки мертвий подпушек і не ріже волосся;
  • не зачіпає здорову шерсть;
  • не ушкоджує шкіру тварини;
  • запобігає утворенню ковтунів.

Впродовж тривалого періоду представлені аксесуари зберігають свою зовнішню привабливість та функціональність. Вони стійкі до утворення корозії, тому не бояться попадання на поверхню їх вологи. Вироби мають невелику вагу та стильний дизайн. Їх зручно тримати в руці завдяки продуманій та ергономічній конструкції.

Навіщо потрібно використовувати прилад

Після використання описаного пристрою суттєво зменшується кількість волосків, що осідають на меблях та в інших частинах квартири. Якісна гребінець FURminator для кішок не тільки не шкодить тваринам, але й покращує стан їхньої шерсті, яка при регулярному використанні приладу стає більш гладкою та блискучою.

Також слід зазначити, що після розчісування кішки перестають інтенсивно очищати себе і періодично ковтати грудки шерсті, які забивають шлунково-кишковий тракт і травмують слизові оболонки. Завдяки гребінцю фурмінатору, яку можна купити в Україні за цілком демократичною ціною, у тварин перестають утворюватися ковтуни, що заважають рухатися, викликають дискомфорт і погіршують зовнішній вигляд шерсті.


нагору