Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця шиншили та дегу
Ціна

бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм для шиншил/дегу

Сортувати за
Сортувати за

Раціон шиншил і чилійської білки (дегу) дуже схожий. Тому у разі вимушеної потреби промислові корми цих звірків можна взаємозамінювати. Необхідно пам'ятати, що травлення екзотичних гризунів дуже чутливе. Міняти корм для шиншил і дегу на інший раціон слід лише у разі нагальної потреби. Поставтеся до вибору харчування відповідально, з урахуванням індивідуальних особливостей домашнього вихованця: віку, статі, активності, стану здоров'я та інших.

Корм для шиншили: класифікація

Виробники кормів умовно поділяють свою продукцію на:

  • Супер-преміум. Корм вищої категорії, що повністю забезпечує потреби організму. Забезпечує здоров'я, міцний імунітет, гарну шерсть, активне довголіття;
  • Преміум. Збалансований раціон. За потреби, за рекомендацією ветеринара, може доповнюватися прийомом вітамінно-мінерального комплексу. Найчастіше має смак, який більше подобається гризунам, аніж продукція супер-преміум класу.

Види та склад корму для шиншил

Рекомендуємо купити корм для шиншил і дегу, виходячи з особливостей складу та особистих уподобань тварини. Можливі різновиди:

  • Зерновий. Суміш вирощених у природних умовах злаків із добавками сушених овочів, фруктів, трав. Вибагливий вихованець може з'їдати одні компоненти, залишаючи інші. Власнику необхідно контролювати харчування вихованця, щоб уникнути проблем із неповноцінністю раціону. Звертайте увагу на свіжість суміші, першою ознакою неналежної якості є неприємний запах;
  • Гранульований. Поодинокі за розміром гранули з дрібно перетертих і рівномірно змішаних інгредієнтів. Багатий склад, легкий засвоєння організмом. Зручніше змусити вихованця вживати корисні вітаміни, оскільки їхній неприємний смак маскується складом суміші. Корм економічніший за витратою, але має вищу вартість.

Придбати корм для шиншил (Україна) можна у спеціалізованих ветеринарних магазинах. Тут ви можете бути впевнені в якості та безпеки запропонованого продукту.

За складом від звичайного корму відрізняються спеціальні суміші для молодняку, вагітних або самок, що годують, тварин з різними проблемами здоров'я.

Догодовування для звіра при вживанні промислових кормів не потребує. Якщо ви хочете порадувати вихованця, можна запропонувати йому свіже і чисте листя салату, конюшини, люцерни, подорожника або кульбаби, невеликий шматочок овочів. Солодкі фрукти дають обережно, в дуже невеликих кількостях.

Особливості харчування дегу

Перш ніж купити корм для дегу, проконсультуйтеся у заводчика, чим харчувалося звірятко в перші дні свого життя. По можливості уникайте різкого переходу на інші види кормів. На день допускається замінювати до 20 відсотків раціону на нові елементи живлення.

Годування дегу має бути дробовим, зазвичай достатньо 3-5 годівель на добу. Уникайте складів із включенням солодких фруктів, оскільки вони можуть провокувати розвиток у тваринного діабету. До промислово виробленого складу можна додавати сіно чи свіжу траву.

Корм для шиншил та дегу: купити в Україні

Подбати про здоров'я маленького домашнього гризуна можна із інтернет-магазином Зоодом “Бегемот” (Україна). Тут ви можете купити корм для дегу та шиншили з доставкою по Києву та іншим населеним пунктам країни. У каталозі подано збалансовані раціони різного складу від провідних світових виробників. Самостійне харчування для екзотичних гризунів організувати в домашніх умовах досить складно та клопітно, а розроблений ветеринарними фахівцями раціон забезпечить здоров'я, активність та повноцінне меню вихованця на кожен день.

Переваги продукції:

  • якісні безпечні інгредієнти;
  • ідеально збалансований склад;
  • зручне упакування;
  • облік індивідуальних потреб тварин;
  • ціна товару.

Купуйте корми для шиншил, корм для дегу, пропоновані каталогом, оптом або в роздріб. Доступний самовивіз, а також швидка доставка на адресу покупця. Приймаються будь-які зручні для замовника форми оплати.

Подбайте про здоровий раціон Вашого вихованця!


нагору