Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Versele-Laga
Ціна

бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Їжа для гризунів Versele-Laga (Верселе-Лага)

Сортувати за
12
179 грн.
179 грн.
64 грн.
65 грн.
Сортувати за
12

Виробник Versele-Laga (Верселе-Лага) є світовим брендом, що гарантує високу якість та безпеку продукції для різних видів тварин. В асортименті компанії представлені не тільки корми та різні добавки, але й смачні ласощі та інші товари, призначені для догляду за домашніми улюбленцями.

Чому варто Versele-Laga (Верселе-Лага) купити

Ця компанія при виробництві своєї продукції активно використовує інноваційні сучасні технології та методики, завдяки яким досягається високий рівень контролю на всіх етапах виготовлення кормів. Ретельну перевірку проходить не тільки сировина, а й готова продукція Versele-Laga (Верселе-Лага) Prestige, яку можна придбати для різних видів гризунів.

Кожен тип корму тих чи інших видів гризунів повністю враховує потреби тварини, завдяки чому створюється харчування, максимально наближене до природного. Тому корм легко засвоюється і не викликає негативних реакцій у вихованця. Крім того, виробник постійно вдосконалює упаковку, завдяки якій зберігаються всі корисні речовини корму, а також його смакові якості та аромат.

Переваги та характеристики кормів для гризунів

  • Продукцію Versele-Laga (Верселе-Лага) можна купити в Україні у великій кількості варіантів для кожного виду гризунів.
  • Корми містять велику кількість овочів, вітамінів та мінералів, що сприятливо позначається на здоров'ї тварин.
  • Купити корм Versele-Laga (Верселе-Лага) можна завдяки наявності в його складі цілісних шматочків, які необхідні для здоров'я зубів.
  • До складу кормів входять натуральні компоненти рослинного походження, що робить їх максимально наближеними до природних умов.
  • На корми цієї категорії ціна в Києві є досить вигідною.

Корма Versele-Laga (Верселе-Лага) купити в Україні можна для харчування гризунів, що мають свої особливості, що потребують дотримання концентрації певних речовин. Комбінація компонентів у складі харчування підібрана максимально раціонально, що дозволяє задовольнити потреби тварин у тих чи інших поживних елементах.


нагору